Moduly za zrkadlá

Keď potrebujete špičkovo vybaviť verejné priestory toaliet, ale zároveň vás trápi úspora energií, môžete nájsť riešenie v lanškrounskej firme SANELA. Tá predstavila svoje nové automatické výrobky určené pre hygienu rúk, ktoré tentokrát nainštalujete za zrkadlo a zostavíte si tak požadovaný ucelený komplex.

Aby uspokojila aj tých najnáročnejších architektov, dizajnérov a predovšetkým užívateľov, použila SANELA opäť kvalitné technológie, napr. svoju infračervenú elektroniku s päťročnou zárukou, peristaltické čerpadlo na mydlo alebo vysokorýchlostný sušič rúk. Všetky tieto komponenty vám ušetria čas, vodu, energiu, mydlo, priestor a hlavne peniaze.

Moduly sú dodávané v nerezovom montážnom ráme, ktorý zjednodušuje inštaláciu. K výrobkom s napájacím 24V DC je opäť potrebné dokúpiť napájací zdroj, ktorý nie je súčasťou dodávky. A ako obvykle parametre elektroniky od SANELY je možné nastaviť alebo prispôsobiť pomocou diaľkového ovládača SLD 03, okrem sušiča rúk, ktorý je z výroby pevne nastavený.

Z nižšie uvedených piatich modulov si môžete vybrať a zostaviť celý systém za zrkadlo podľa vašich predstáv a potrieb aj prípadne skombinovať s inými výrobkami SANELA.

SLZN 84D - automatická batéria pre jednotrubkový prívod studenej alebo tepelne upravenej vody.
SLZN 84A - automatický dávkovač mydla, pre kanyster 5l
SLZN 84F - kombinácia automatickej batérie a dávkovača mydla
SLZN 84G - automatický sušič rúk
SLZN 84H - zásobník skladaných papierových utierok