Naplňte domov svetlom a teplom s novými plastovými oknami

Zariadili ste si krásny domov, no aj tak vám v ňom chýba svetlo a teplo? Zrejme ste zabudli na okná, vďaka ktorým máte tento komfort zabezpečený najlepšie. Vyskúšajte nové plastové okná a uvidíte, že aj sen sa môže stať realitou.

Počet spotrebiteľov, ktorí ich uprednostňujú, sa každý rok iba zvyšuje. Bez namontovaných plastových okien si už nie je možné predstaviť žiadnu novú budovu. Po analýze výhod, ktoré ich majiteľ získava, sa o potrebe týchto doplnkov presvedčíte aj vy.

Dokonalý izolátor

Spoľahlivé kovanie a kvalitné tesnenie zaručujú úplnú tesnosť nových plastových okien. Ich inštaláciou v domácnosti tak budete chránení pred prievanom, vetrom a akýmikoľvek zrážkami.

Dizajn okien z PVC materiálu však môže výrazne znížiť nielen tepelné straty v dome a ušetriť na vykurovaní miestnosti, ale vďaka prítomnosti komôr v okne s dvojitým alebo trojitým zasklením a profilu z PVC získate aj dobrú zvukovú izoláciu a hluk z ulice už nebude rušiť vás ani vašu rodinu.

Dlhovekosť

Moderné okná z plastu sú najodolnejším typom okien. Ich životnosť dosahuje 40-50 rokov. Nepodliehajú ani poveternostným vplyvom. Neblednú, nedeformujú sa, nehnijú, nedrobia sa alebo sa neodlupujú. V priebehu rokov si takéto okná zachovajú pôvodný vzhľad.

Jednoduchá údržba

Plastové okná si nevyžadujú ani žiadnu zvláštnu údržbu. Po inštalácii vo vašom dome môžete zabudnúť na maľovanie a veľké umývanie starých drevených rámov. Všetko, čo musíte urobiť, je utrieť okno vlhkou handričkou bez akýchkoľvek ďalších prostriedkov. Na predĺženie ich životnosti sa odporúča každých pár rokov vymeniť tesnenie a upraviť tvarovky. Tieto služby poskytuje každá spoločnosť predávajúca plastové okná, no zvládnete to aj sami.

Dokonalý dizajn, ktorý sa vám prispôsobí

Okná z PVC materiálu sa vyznačujú aj mimoriadne krásnym vzhľadom, ktorý zdôrazní dizajn každej miestnosti. Výrobcovia týchto okien dnes ponúkajú široký výber tvarov, farieb a textúr plastových okenných rámov, medzi ktorými si každý nájde možnosť podľa svojich predstáv.

Najlepšie na záver je, že so všetkými výhodami, ktoré majú, ich cena nie je astronomicky vysoká a umožňuje každému kúpiť si to, čo presne potrebuje.

Plastové okná sú najlepším riešením na zasklievanie bytových a súkromných domov, ako aj kancelárskych a priemyselných priestorov. Tak to s nimi skúste aj vy a uvidíte, že to bude omnoho lepšie.

Zdroj obrázka: denisik11/Shutterstock.com

Text: Redakcia