Zútulnite si svoj príbytok zaujímavými svietnikmi a štýlovými doplnkami do domácnosti

Hoci v súčasnosti je viac-menej preferovaný v zariadení príbytku minimalizmus, predsa len všetci túžime svoj dom či byt ustavične skrášľovať novými dizajnovými doplnkami, ktorými môžu byť niekedy obyčajné drobnosti, maličkosti. Niekto preferuje rôzne svietniky, sviečky, iný zasa obrazy so zaujímavými motívmi a ďalší si potrpí napríklad na ikebany. Záleží na tom, aký štýl uprednostňujeme a aké doplnky sa skvelo hodia do našej domácnosti. Pretože vieme, že aj na detailoch záleží. Práve ony pomáhajú dotvoriť príjemnú a pokojnú atmosféru v našej domácnosti.

Buď svetlo vďaka elegantným svietnikom a lampášom

Štýlové svietniky či dizajnové lampáše nájdu uplatnenie v každej domácnosti, rovnako v interiéri, ako aj v exteriéri. Skvelo vyniknú v každej miestnosti, či už v kuchyni, kde si môžeme vďaka príjemnej atmosfére vychutnať spoločnú rodinnú večeru, alebo v obývačke zažiť romantický večer so svojou polovičkou. Nech ich umiestnime kamkoľvek, vďaka rôznym tvarom, materiálom, farebnému prevedeniu sa budú dokonale vynímať všade.

Súčasný trh ponúka množstvo variantov a typov elegantných svietnikov a lampášov, ktoré vdýchnu nášmu príbytku atmosféru pravého domova a aj vďaka nim sa budeme doma cítiť príjemne, pohodlne a šťastne.

Aj na detailoch záleží

Keď si zariaďujeme domácnosť, ako prvé riešime nábytok, maľovanie, výber kuchynskej linky, spotrebičov a pod. Samozrejme, po tomto všetkom sa o slovo prihlásia dekorácie do bytu, ktoré by sme mali vyberať tak, aby sme nimi vytvorili neopakovateľný pocit domova.

V prípade jednofarebného interiéru sa netreba báť experimentovať s farebnými dekoráciami pastelových farieb. Skvelo sa totiž hodia napríklad do miestností s bielymi stenami.

Pri výbere vhodných dekorácií do domu či bytu platí aj to, že menej je niekedy viac. Radšej vsaďte na menej doplnkov v danej miestnosti, ktoré vyniknú svojimi ideálnymi rozmermi, tvarom, farebným prevedením. Do väčšej miestnosti možno umiestniť väčšie doplnky, napríklad obrazy a zasa do menšej miestnosti sa budú skôr hodiť doplnky menších rozmerov.

Zdroj obrázku: Nastyaofly / Shutterstock.com