bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Profi DRYFIX extra

Revolučný systém murovania pálených tehál

 

 

 

Šikovnou novinkou na trhu stavebného materiálu je rýchle, presné a jednoduché murovanie bez malty, bez vody a bez miešačky. Túto inováciu, ktorá vám ušetrí nielen čas, ale aj maltu a ďalšie náklady, prináša Wienerberger, najväčší výrobca pálených tehál na Slovensku.

 

 

 
 

Tehla je najtradičnejší a najzdravší materiál na murovanie. Moderná doba s dôrazom na ekonomiku, úspory a čas si však vyžaduje nové technológie murovania. Z tohto dôvodu spoločnosť Wienerberger uviedla pred pár rokmi na trh brúsené tehly POROTHERM Profi, ktoré sa spájajú pomocou malty pre tenké škáry. Tento rok ide ešte ďalej a prichádza na trh s revolučnou novinkou, ktorou je lepenie brúsených tehál POROTHERM Profi na špeciálnu penu DRYFIX extra pre ešte rýchlejšie a jednoduchšie murovanie!

 

 

 

Základom superrýchleho, presného a spoľahlivého spájania tehál v každom ročnom období je práve pena DRYFIX extra. Na stavbu prináša množstvo výhod:

 

 

  • ľahkú a pohodlnú manipuláciu

  • jednoduché a presné murovanie

  • murovanie bez miešačky – nižšie náklady na vybavenie stavby a maltu

  • superrýchle murovanie – úspora času až 50 % oproti klasickému spôsobu

  • použitie do –5 °C – možnosť murovať aj v zimných mesiacoch

  • murivo bez malty – odstránenie tepelných mostov v ložnej škáre

 

 

Viac o novom revolučnom systéme murovania s penou DRYFIX extra a o neprekonateľnom stavebnom materiáli – kvalitných pálených tehlách POROTHERM Profi sa dozviete na www.porotherm.sk.

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
LEIER
EVVA
HELUZ
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.