28 rokov s krásnym nábytkom

Písal sa jún roku 1991 a do predajne Kasvo spol. s r.o. Uherský Brod vstúpil prvý zákazník. Od tej doby ich bolo státisíce a toto číslo zďaleka nie je konečné.

Bez spokojných zákazníkov by každodenné snaženie nemalo zmysel. Ľudia v Kasvo si vážia to, že môžu vytvoriť z bytu domov a že sa zákazníci radi vracajú. Robia všetko preto, aby ich nákup v showroome bol príjemným zážitkom. Ústretový personál, pekné priestory v trinástich predajniach a samozrejme maximálna ponuka nábytku a celkové vybavenie domova.

Obojstranná spokojnosť

Spoľahlivosť, ústretovosť a solídny prístup k zákazníkom je to, s čím zamestnanci aj vedenie ráno čo ráno prichádzajú do práce. Snaha urobiť pre svojich zákazníkov maximum je ich cieľom. Poďakovanie za 28 rokov existencie spoločnosti Kasvo tak mieri predovšetkým k ich zákazníkom. Sú si vedomí ich vernosti a vážia si ju. Sľubujú, že tu budú pre nich aj naďalej. Veď bez obojstrannej dôvery sa v obchode nezaobídeme.

Podľa dostupných informácií je Kasvo najstarším nábytkárskym predajcom v ČR, ktorý úspešne prežil celých 28 rokov. Rozvoj spoločnosti nezastavila ani povodeň, rozdelenie republík, intervencia ČNB, ba ani kríza.

V Česku aj na Slovensku

Vo veľkoobchodnom sklade nábytku na ploche 22 000 m2 je starostlivo uskladnený sortiment, ktorý môže byť behom pár dní u zákazníka doma. Skladové zásoby sú veľmi vysoké hlavne preto, aby bolo možné veľmi rýchlo zásobovať všetkých trinásť predajní Kasvo a ďalších 200 predajní spriatelených, zoskupených v neformálnom združení CZnábytkář po celej Českej republike. V každom meste nad 5000 obyvateľov nájdete nábytok Kasvo. Dodávaný je aj na Slovensko do zhruba tridsiatich predajní. Dodávatelia môžu tiež veľkoobchodne nakúpiť poťahové látky v širokom výbere štruktúr aj farieb.

Pohodlný nákup

V e-shope www.kasvo.cz sa zákazník, pri každom produkte, rýchlo a prehľadne dozvie, či je tovar skladom alebo nie, v koľkých kusoch a kedy môže byť dodaný na jeho adresu. Zároveň je informovaný o tom, či je tovar vystavený na niektorej z predajní Kasvo a či je možné nábytok dopraviť na uvedenú adresu zdarma. Nábytok je možné kúpiť aj na splátky so spoločnosťou Cofidis.

Viac informácií sa dozviete a celý sortiment nájdete na www.kasvo.cz.

Text a foto: Kasvo