bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Aj centrálne vysávače majú svoje trendy

Centrálne vysávače DUOVAC sú celosvetovo spájané s kvalitou a spoľahlivosťou. Preto je už od minulého roku na všetky sacie agregáty poskytovaná doživotná záruka! Výrobca sa tak snaží odlíšiť a upozorniť na snahu čo najviac predĺžiť životný cyklus najdôležitejších súčastí centrálneho vysávača – motora.

 

Novinky pre rok 2011 sú predovšetkým v znamení maximálneho uľahčenia upratovania tak, aby bolo ešte viac efektívne a aby trvalo skutočne len nevyhnutne krátky čas.


DRAWER VAC udržuje v čistote pracovnú dosku kuchynskej linky. Stačí len vysunúť časť škáry, ktorá je umiestnená tesne pod pracovnou doskou, namiesť do nej omrvinky a je upratané!

Naťahovacia hadica VROOM pomáha tam, kde je potrebné časté upratovanie. Najvhodnejšia inštalácia Vroomu je do skrinky v kuchynskej linke alebo za dverami. V garáži možno potom Wroom pripevniť na stenu a využiť ho k upratovaniu auta.
HADICA V STENE je geniálne riešenie pre tie rodinné domy, kde nie je veľa možností pre jej uskladnenie. Stačí len vytiahnuť hadicu, upratať a potom ju jednoducho nechať zmiznúť v stene.
SPOT BY WROOM ponúka výhodné skrytie „hadice v stene“ a naťahovacie hadice „Wroom“. Využitie je opäť v miestach, kde sa často upratuje (kuchynská linka, chodba, kúpeľňa).

WEBS B GONE je 1,8 m dlhá ľahká tyč ideálna pre upratovanie ťažko dostupných miest. Využitie je možné spolu so všetkými hadicami centrálneho vysávača. Pomocou otočného kĺbu nastavíte vhodný uhol kefy alebo iného nadstavca a pohodlne môžete čistiť napr. trámy, konzoly alebo rohy miestnosti rovno zo zeme.

 

Centrálne vysávače DUOVAC a všetky komponenty, ktoré pomáhajú k efektívnemu upratovaniu, dodáva pre český a slovenský trh firma Newag, spol. s r.o., ktorá má s distribúciou centrálnych vysávačov skúsenosti od roku 1993. Každý, kto zvažuje inštaláciu centrálneho vysávača, si môže nechať zadarmo vypracovať cenový a technický návrh. Najvhodnejší čas pre inštaláciu je novostavba a rekonštrukcia, problémom nie je ani inštalácia do existujúcich objektov.

 

Viac na www.centralne-vysavace-duovac.sk

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.