bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Ako Frisomat podporuje súčasných a budúcich projektantov?

Spoločnosť Frisomat je známa hlavne v oblasti stavebníctva ako popredný dodávateľ montovaných oceľových hál. Poskytujeme kompletné a komplexné služby v navrhovaní a realizácii hál, ako aj výrobu profilov z kvalitnej ocele.

 

Máme v ponuke niekoľko typov hál, ktoré sú charakteristické svojou viacúčelnosťou a flexibilitou. Staviame nielen v priemysle alebo v poľnohospodárstve, ale sme výbornou voľbou, ak potrebujete sklady či garáže. Skúsenosti však máme aj s výstavbou športových hál, telocviční alebo jazdiarne.
Počas našej vyše 10 ročnej praxe sme mali možnosť postaviť niekoľko stoviek budov po celom Slovensku, výsledkom čoho bola skutočnosť, že sme dosiahli významné postavenie na trhu. Vďaka našim klientom a spolupracujúcim projektantom sme si rozšírili svoje zručnosti a znalosti.

Naša spoločnosť okrem svojich skúseností a vedomostí disponuje aj ochotou podeliť sa o tieto poznatky a rozširovať ich aj medzi ostatnými záujemcami. O tom, že radi podporujeme a rozvíjame spoluprácu s odborníkmi vás presviedčame na mnohých našich prezentačných akciách. Svoje poslanie vidíme však aj v pomoci budúcim generáciám.
Ako sme už v minulosti informovali, odštartovali sme projekt na podporu projektantov, čo v sebe zahŕňa konzultácie o návrhu optimálneho riešenia oceľovej konštrukcie, vyhotovenie statických posudkov, ako aj požiarneho plánu. Keďže disponujeme širokou databázou výkresov oceľovej konštrukcie a opláštenia, vieme pružne reagovať na požiadavky architektov a projektových manažérov. Naďalej platí, že zaručujeme flexibilitu a optimálne riešenie vašich problémov.

Okrem spolupráce s projektantmi a architektmi sa snažíme byť v kontakte aj so školami a byť nápomocní pri výchove nových nádejných kolegov. V minulom roku sme prednášali na STU v Bratislave a tento rok sme u nás privítali na praxi 3 študentov z odborných stredných škôl.
Touto cestou by sme chceli povzbudiť všetkých, ktorí majú záujem sa dozvedieť viac o oceľových produktoch, o výstavbe montovaných oceľových hál alebo o technických parametroch Frisomat výrobkov, aby sa na nás smelo obrátili.
Počas jesene opäť plánujeme vydať sa na cesty a na prezentačných akciách propagovať našu prácu, výrobky, systém výstavby ako aj možnosti spolupráce s nami. Tešíme sa na vás.


Buďte s nami v kontakte a sledujte nás na našej novej, modernej, dynamickej a interaktívnej web stránke www.frisomat.sk, ako aj na facebooku – www.facebook.sk/frisomatslovakia.

 

19.10.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
LEIER
DOMEXPO 2018
HELUZ
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.