bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 17.02.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Ako si poradiť s dlhým a úzkym priestorom?

Tip od profesionálov

 

Dlhý, úzky priestor – to býva veľmi častý problém najmä pri starých stavbách s nie najvhodnejším dispozičným riešením. Ale stretnúť sa s ním možno aj pri novostavbách, najmä na úzkych pozemkoch. Ukážku riešenia takýchto interiérov vám prinášajú interiéroví dizajnéri zo štúdia CPS Interiér.

 

 

V tomto projekte sme navrhovali obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu. Tieto tri časti domu sa mali nachádzať v jednom úzkom „slíži“, ktorý na šírku nemal viac ako 2,5m.

 

 

Nakoniec sme z tohto netradičného priestoru vykúzlili priestrannú kuchyňu, jedáleň pre osem ľudí, barový pult a obývačku s krbom.

 

 

Celý priestor je ladený v jednoduchých horizontálnych líniách a bledých odtieňoch, aby sme priestor opticky zväčšili. Použili sme kontrast medzi bielou farbou a prírodným drevom. Preto priestor pôsobí teplo a útulne.

 

 

Text a foto: Bc. art. Peter Buday, CPS Interiér
www.cpsinterier.sk

 

14.7. 2013
 

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
CONECO 2018
Baumit
HELUZ
EVVA
MP kovania
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.