bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Ako trvale zabezpečiť váš dom?

Seriál OKNÁ/DVERE: Výrobca stavebného skla radí…

Pre zabezpečenie domácnosti pred vlámaním alebo vandalizmom možno zvoliť ako účinné a efektívne riešenie vrstvené bezpečnostné sklá. Najbežnejšie používanými bezpečnostnými sklami pre zaistenie ochrany osôb a majetku sú vrstvené bezpečnostné sklá STRATOBEL®. Možno ich použiť v interiéri aj v exteriéri, a to ako jednoduchú tabuľu skla alebo ako súčasť izolačného zasklenia.


Vrstvené bezpečnostné sklo STRATOBEL® sa skladá z dvoch či viac tabúľ skla a jednej či viac PVB fólií (polyvinylbutyralová medzivrstva) umiestnených medzi jednotlivými sklami. PVB fólie sa vyznačujú mimoriadnou pevnosťou, pružnosťou a priľnavosťou. V prípade rozbitia vrstveného bezpečnostného skla vám PVB fólia zaručí, že črepiny zostanú prichytené k fólii a nerozletia sa samovoľne do okolia. Vy aj vaše deti ste potom chránení pred porezaním alebo pred možným prepadnutím zasklením, pretože sklo drží pevne, a ďalej pôsobí ako bariéra až do doby, kým je vymenené. V závislosti na konkrétnej štruktúre skla (počet tabúľ skla a počet PVB fólií) možno dosiahnuť rôzne úrovne bezpečnosti alebo ochrany majetku.

Hlavným princípom a výhodou skla STRATOBEL® je možnosť ľubovoľnej skladby skiel a PVB vrstiev. Okrem bezpečnosti tak možno dosiahnuť ďalšie funkcie, napr. zvýšenie protihlukovej izolácie, protislnečnej ochrany, tepelnej izolácie a zaistenie súkromia.

Myslite na svoju bezpečnosť už od začiatku a navrhnite si svoje nové okná, ktoré odolajú útokom nepozvaných návštevníkov alebo vás ochránia pred nečakanou nehodou.

 

Kontakt:

AGC Trenčín, Súvoz 12, 911 01 Trenčín

Tel.: +421 32 743 65 74

E-mail: trencin@eu.agc.com

www.agc-trencin.sk, www.YourGlass.com

 

A nabudúce vám poradíme, ako ochrániť váš domov pred hlukom zvonku.

 

3.12. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
LEIER
BAUMIT
DOMEXPO 2018
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.