bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Aquatherm: Vaillant predstaví novinky vo vykurovaní

Nové tepelné čerpadlo flexoTHERM exclusive možno ovládať pomocou smartfónu.
Nové tepelné čerpadlo flexoTHERM exclusive možno ovládať pomocou smartfónu.

Ako vyzerajú najmodernejšie vykurovacie technológie – úsporné a maximálne orientované na budúcnosť? Bude po novom pre domácnosti oveľa ľahšie vybrať si vykurovanie, ktoré nezaťažuje prírodu?

Odpovede na tieto otázky a ukážky noviniek z oblasti vykurovania čakajú na zvedavých návštevníkov v expozícii značky Vaillant na výstave Aquatherm Nitra 2016. Priaznivcov vykurovacej, klimatizačnej, ventilačnej a regulačnej techniky privíta výstavisko Agrokomplex v dňoch 9.-12. februára 2016 na 18. ročníku medzinárodného veľtrhu.

Inteligentné a trvalo udržateľné

Kotol ecoTEC exclusive s označením Green iQ je mimoriadne ekologický.
Kotol ecoTEC exclusive s označením Green iQ je mimoriadne ekologický.

V pavilóne M1, v stánku číslo 117 ukáže značka Vaillant ako si predstavuje budúcnosť v oblasti vykurovacích technológií. Návštevníkom predstaví nové prémiové produkty s označením Green iQ s najvyššou energetickou účinnosťou, ktoré sú výnimočne šetrné k životnému prostrediu. Nastavujú najvyššiu latku pre trvalo udržateľné vykurovacie technológie v Európe. Novinky doprajú členom domácnosti maximálne pohodlie. Umožňujú ovládanie na diaľku pomocou smartfónu, majú nemeckú kvalitu, dlhú životnosť a nízke prevádzkové náklady. Vykurovacie zariadenia možno ľahko kombinovať so solárnymi systémami aj tepelnými čerpadlami, a to aj dodatočne.

Nová éra tepelných čerpadiel

Závesný kondenzačný kotol ecoTEC exclusive zabezpečí tepelnú pohodu v dome či byte.
Závesný kondenzačný kotol ecoTEC exclusive zabezpečí tepelnú pohodu v dome či byte.

Prvou z noviniek s označením Green iQ je nový kondenzačný kotol s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. Závesný kotol ecoTEC exclusive osloví najmä tých najnáročnejších. Má energetický štítok triedy A a spĺňa najvyššie európske smernice o energetickej účinnosti. Za mimoriadnu úroveň inovácie, udržateľnosti a výnimočný dizajn dostal kotol ecoTEC exclusive prestížnu cenu s názvom Red Dot Design Award 2015. Druhou novinkou je nová generácia tepelných čerpadiel na vykurovanie a prípravu teplej vody s označením Green iQ. Inovatívne a univerzálne tepelné čerpadlá flexoTHERM exclusive a flexoCOMPACT exclusive využívajú flexibilne každý z alternatívnych prírodných zdrojov tepla – zem, vodu a vzduch. Životné prostredie totiž môže poskytnúť až 75 % potrebnej energie zadarmo. Tepelné čerpadlá Green iQ sú ešte účinnejšie a majú veľmi tichú prevádzku vďaka dôkladnému tlmeniu vibrácií a efektívnej zvukovej izolácii. Vhodné sú pre novostavby aj modernizácie, pre rodinné aj bytové domy.

Tepelné čerpadlo flexoCOMPACT exclusive
Tepelné čerpadlo flexoCOMPACT exclusive

Viac informácií nájdete na: www.vaillant.sk
Ak sa zaregistrujete na oficiálnej stránke veľtrhu: www.aquatherm-nitra.com/sk/pre-navstevnikov, môžete získať vstupenku zadarmo.

 

7.2.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
EVVA
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.