bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Bavte sa FARBAMI!

Pod značkou Brillant Creative prináša spoločnosť HET vynovenú výberovú kolekciu odtieňov a farebných riešení, zohľadňujúcich moderné trendy v bytovom dizajne.

Nechajte sa inšpirovať jedným z návrhov s použitím béžového odtieňa.

Nechajte sa inšpirovať jedným z návrhov s použitím béžového odtieňa.
Nechajte sa inšpirovať jedným z návrhov s použitím béžového odtieňa.

Klasické béžové odtiene patria už tradične medzi najobľúbenejšie a najpoužívanejšie pre väčšinu typov interiérov. Používajú sa veľakrát samostatne, ale vhodné sú aj v kombinácii s výraznejšími farebnými odtieňmi. Pomocou nich vytvoríme veľmi jemný, útulný a prirodzený vzhľad interiéru, či už ide o obývaciu izbu, chodbu alebo pracovňu.

Jednotlivé už natónované farby umožňujú vzájomnú kombináciu a dávajú priestor na kreatívne prístupy. Ich vhodnou voľbou možno v miestnosti vytvoriť jedinečnú a osobitú atmosféru, modelovať a meniť jej proporcie tak, aby výsledok čo najlepšie odrážal individualitu a životný štýl.

Brillant Creative prichádza v 20 farebných odtieňoch vrátane bielej. Miešaním s bielym odtieňom v pomere 1 : 1 sa dajú získať ďalšie svetlejšie odtiene pôvodnej farby, tzv. tón v tóne. Možností kombinácií je veľa a pri rozhodovaní sa môžete nechať inšpirovať návrhmi výrobcu, ktoré nájdete v ich reklamných materiáloch alebo na vzorkovniciach na predajnom mieste.

Rozhodovanie vám uľahčí aj program na simuláciu vzhľadu interiéru, ktorý nájdete na stránke www.het.sk.
Brillant Creative sa používa na nátery najrôznejších podkladov, ako sú klasické, či sadrové omietky, murivo, sadrokartónové, sadrovláknité, drevotrieskové, drevovláknité dosky, betónové panely a monolity, zdrsnené tapety a ostatné tapety so štruktúrami, tapety zo sklenených vlákien a pod.

Z hľadiska aplikačno-technických vlastností sa Brillant Creative vyznačuje veľmi dobrou spracovateľnosťou a jednoduchou aplikáciou, vysokou krycou schopnosťou a výbornou paropriepustnosťou, odolnosťou voči šetrnému umytiu a matným vzhľadom.
 

www.het.sk

 

14.4. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
HELUZ
BAUMIT
EVVA
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.