bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Bezstarostné vykurovanie

Hlavná vykurovacia sezóna skončila a každý majiteľ plynového kotla by nemal zabudnúť na jeho údržbu po sezóne. Ušetríte tak nemalé finančné prostriedky, lebo kotol bude optimálne pripravený na ďalšie využitie a nezaskočí vás žiadna porucha v čase, keď už bude potrebné kúriť.

V prípade, že ste majiteľom staršieho nekondenzačného kotla mali by ste začať uvažovať o možnej náhrade za kotol kondenzačný. Od septembra 2015 vstupuje do platnosti nová legislatíva Európskej únie, ktorá sprísňuje požiadavky na vykurovaciu techniku a v podstate ruší trh s klasickými plynovými kotlami, lebo obmedzuje ich použitie.

Investujte už dnes do riešenia budúcnosti.

Nové kondenzačné kotly Wolf s technológiou BlueStream patria k najmenším a najľahším na trhu, užívateľom poskytujú dostatočný komfort pri ohreve vody a jeho prevádzke a sú veľmi úsporné a šetrné k životnému prostrediu a veľmi bezpečné.
Umožňuje to nová technológia s minimálnym výkonom už od 1,8 KW, ktorá reguluje spaľovanie, čo znamená menej štartov horáka, extrémne nízke emisie,  a najvyššia efektívnosť kondenzácie. A pre užívateľa dlhšia životnosť kotla a nízke prevádzkové náklady.

Pri kotli nie je dôležitá len prevádzka, ale aj jeho údržba.

Vďaka vyklápateľnej spaľovacej komore a prehľadnej, dobre prístupnej konštrukcii je údržba kotlov mimoriadne jednoduchá; stačí ju len vyklopiť, ako keď sa čistí kávovar. A hlavne po návšteve servisného technika nie je potrebné veľké upratovanie, čo poteší nielen gazdinky.
Diagnostika na diaľku umožňuje analýzu poruchy bez potrebné výjazdu technika.
Jednoduchý servis šetrí nielen váš čas a ale hlavne peniaze.

A čo by ste povedali na to, keby ste mohli kedykoľvek a odkiaľkoľvek ovládať svoje vykurovacie zariadenie? Napríklad znížiť teplotu v dome, lebo ste pri náhlom odchode z domova na to zabudli? Ako by sa vám páčilo vrátiť sa do príjemne vykúreného bytu, hoci sa vraciate domov skôr, ako ste plánovali? Čo keby ste si mohli pozrieť, koľko peňazí vám práve ušetrili solárneho kolektory nainštalované na streche? A jednou reguláciou riadili nielen kúrenie, či solárny systém, ale aj vetranie v dome? Toto všetko už dnes moderné a komfortné ovládanie Wolf umožňuje.

Text a foto: Wolf SR

 

2.5.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
EVVA
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.