BRENO – pomáhame zariaďovať Vaše domovy a kancelárie

Pre nás sú podlahové krytiny tou najvýznamnejšou a najdôležitejšou vecou v celom byte, a preto je správne zvolený druh krytiny veľmi dôležitý. Snažíme sa vám byť pri takom dôležitom výbere čo najbližšie, a preto nás nájdete už v 6 predajniach na Slovensku.

Dobre vieme, že dom sa môže stať domovom, len keď je v ňom správne prostredie, a to je otázka použitia tých pravých materiálov na pravom mieste. Napríklad taký celoplošný koberec vám zaistí ten správny komfort, pretože v ponuke máme najrôznejšie farby, štruktúry a vzory, ktoré vám pomôžu nádherne zladiť koberec so záclonami, tapetami, maľbou, nábytkom atď... Ak chcete premeniť dom či byt na útulný domov, mali by ste sa vždy so svojím výberom zveriť odbornému poradcovi, ktorý s vami vhodnosť danej krytiny preberie a v prípade potreby vám poradí vhodnú alternatívu.

U nás dobre vieme, že spokojný zákazník je tou najlepšou vizitkou, a preto u nás nájdete všetko, čo je potrebné na položenie kusového či plošného koberca, rôznych PVC, linolea, vinylu, kúpeľňových predložiek, domových rohožiek, behúňov, a tiež niečo navyše. V našom stálom sortimente sú totiž aj lepidlá, čistiace prostriedky, stavebná chémia, soklové lišty, schodové hrany a mnoho ďalšieho. 

Ak hľadáte miesto so skutočne širokým výberom, nie je nič ľahšie, než navštíviť najbližšiu prevádzku, kde sa o vás postará náš vyškolený personál, ktorý vám poradí s výberom krytiny podľa vašich požiadaviek, i s údržbou či pokladaním.

Na vašu návštevu v ktorejkoľvek predajni sa teší

www.BRENO.sk