bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Ceresit ponúka 511 farieb pre vašu fasádu

Na stránkach www.ceresit.sk si môžete stiahnuť 64 stránkovú brožúru „Fasády Ceresit podľa Vašich predstáv“, ktorá nový farebný koncept detailne popisuje.
Na stránkach www.ceresit.sk si môžete stiahnuť 64 stránkovú brožúru „Fasády Ceresit podľa Vašich predstáv“, ktorá nový farebný koncept detailne popisuje.

V sortimente fasádnych zatepľovacích systémov stavebnej chémie Ceresit sa objavila jedna z kľúčových noviniek tohto roka - inovované spektrum farieb Ceresit Colours of Nature Systém pre architektov, ktoré doterajšiu ponuku 211 farieb rozšírilo o 300 nových odtieňov.

Systém je založený na 511 farbách, určených pre akrylátové, silikónové, silikátové, silikón-silikátové a elastomérové omietky a pre akrylátové, silikátové a elastomérové nátery Ceresit. Jedná sa o dizajnový nástroj ako pre architektov, tak aj pre širokú verejnosť, ktorý pomáha navrhnúť vhodné farebné kombinácie - presne podľa súčasných trendov a typu danej budovy. S cieľom podporiť požiadavky tvorcov, týkajúce sa kombinovania farieb, je farebná paleta rozdelená do:

• 4 farebných skupín, vychádzajúcich z prírody, ako základného zdroja inšpirácie, na ktorom je koncept založený,

• 6 štýlov: každý z nich zodpovedá inému architektonickému prístupu tak, aby bola zabezpečená konzistentnosť, synergia a výsledok hodnotený ľudským okom a mozgom ako optimálny. Konečná podoba budovy by mala odzrkadľovať ľudské emócie a evokovať určitú náladu. Odporúčané kombinovanie týchto šiestich štýlov dobre ilustruje priložený obrázok šiestich symbolov – šesťuholníku, trojuholníku, štvorca, obdĺžniku, kosoštvorca a kruhu).

• 9 farebných typov, zameraných na posúdenie sýtosti, jasu a úrovne šedej s cieľom vytvoriť ladiace a ešte viac príťažlivý koncept.

Výhody nového farebného spektra ocenia najmä architekti, ktorým CON Systém pre Architektov nielen výrazne uľahčí návrhy dizajnu fasád, ale prinesie aj konkrétne trhové výhody – najmä lepšiu schopnosť uspieť vo výberových konaniach a jasné odlíšenie voči konkurencii. Nové farebné spektrum navyše posilní význam miešacích centier Ceresit, ktoré sú už dnes významným nástrojom úspechu fasádnych omietok a náterov Ceresit na slovenskom trhu. Prevádzkovatelia miešacích centier aj ich zákazníci ocenia, že väčšina z 211 doterajších odtieňov a tiež väčšina z 300 nových farieb pritom patrí do skupiny A, tj. do skupiny farieb s najnižšími nákladmi. Nový koncept prináša navyše veľké množstvo odtieňov v šedých farbách, ktoré sa stávajú viac a viac populárnymi na našom trhu.

Viac informácií o novom farebnom koncepte Colours of Nature Systém pre Architektov nájdete na www.ceresit.sk.

 

26.6.2017

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
BAUMIT
DOMEXPO 2018
LEIER
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.