bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Chcete zo svojho domu či bytu urobiť inteligentnú domácnosť?

Okrem tradičných relé totiž ponúka ucelený rad elektronických prístrojov a komponentov pre inteligentnú domácnosť. Systém iNELS zahŕňa riadenie vykurovania, klimatizácie, vetrania, spínanie spotrebičov, stmievanie svetiel, ovládanie žalúzií, alarmu a ďalšie bezpečnostné prvky ako kamery, ale aj distribúciu audia a videa. Obsahuje tiež ochranu domu pri zlom počasí, nečakaných udalostiach a živelných pohromách a eko-inštaláciu, kedy sa nepoužívaný elektrický okruh automaticky vypne (napríklad v spálni počas spánku). Čo systém nezahŕňa, to do neho ľahko integrujete.

Systém vás o vybraných udalostiach informuje SMS správou a k domu sa môžete pripojiť odkiaľkoľvek vo svete, kde budete mať pripojenie k internetu. Niektoré funkcie vykonáva systém automaticky podľa určenej veličiny, pomocou ovládača môžete ovládať viac funkcií jedným povelom a nastaviť si príchodové a odchodové funkcie. To znamená, že ak prídem domov, jedným stlačením diaľkového ovládača otvorím garážovú bránu, zapnem svetlo, nastavím teplotu a zapnem napríklad TV alebo kávovar. Pri odchode zas jedným stlačením ovládača na stene vypnem v celom dome osvetlenie, stiahnem rolety a napríklad vypnem aj vybrané zásuvky, resp. spotrebiče.

 

Systém iNELS nie je určený iba do novostavieb domov, bytov a administratívnych budov, samozrejmosťou sú aj rekonštrukcie, lebo systém má aj bezdrôtové riešenie. Na každú požiadavku nájdete riešenie a získavate široké možnosti ovládania, či už klasickými vypínačmi, inteligentnými vypínačmi, diaľkovými ovládačmi, automaticky na základe okolia, alebo aj internetom, mobilom, tabletom, inteligentnými hodinkami, a to odkiaľkoľvek na svete.

Mobilný telefón alebo smart hodinky ako diaľkový ovládač pre celú domácnosť

Nie je to žiadna technická vízia budúcnosti. Moderný mobil alebo hodinky dokážu ovládať takmer celú domácnosť a jej technológie. Dôležitou správou je, že nie je potrebné meniť celú elektroinštaláciu domu a ani inštalovať kompletný systém iNELS. Firma ELKO EP ponúka aj čiastkové riešenia. Stačí na to napríklad takzvaný inteligentný set s názvom „Jeden ovládač za všetky“.

Tento set má k dispozícii vybrané prvky inteligentnej elektroinštalácie iNELS. Set obsahuje inteligentnú eLAN-IR škatuľku a IR vysielač. A práve prostredníctvom inteligentnej škatuľky eLAN-IR možno ovládať domáce spotrebiče inteligentným telefónom.

APLIKÁCIE iNELS

Hlavná výhoda využívania tohto nástroja pre ovládanie domu spočíva v tom, že sa všetky technológie ovládajú z jedinej aplikácie, a to či už ste doma, alebo na cestách.

Vyskúšajte si do vašom smartfóne DEMO aplikácie:

DEMO aplikácia pre zbernicovú inštaláciu iNELS Home Control Promo a ovládajte showroomy ELKO EP.

DEMO aplikácia pre bezdrôtovú elektroinštaláciu iNELS Home Control RF Promo a ovládajte náš demo panel.

Odchádzate na dovolenku alebo služobnú cestu? Chcete mať prehľad a uistiť sa, že je všetko v poriadku?

Systém iNELS vie dokonale sledovať majetok a ¬postarať sa o ¬vašu bezpečnosť. Sú v ¬ňom zapojené alarm, kamery, detektory pohybu, dymu, vody alebo náhodné otvorenie okna. Zabezpečovací systém môže byť prepojený aj s bezpečnostnou agentúrou.
So systémom iNELS ste jednou nohou vždy doma!

 

17.1.2018

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
EVVA
DOMEXPO 2018
HELUZ
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.