bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Čím zatepliť rodinný dom?

Pripravujete rekonštrukciu či staviate nový dom? Rozmýšľate o zateplení a neviete sa rozhodnúť, aký zatepľovací systém použiť? Je pre vás dôležité, aby ste pre svoj dom zaistili kvalitné zateplenie s dlhodobou životnosťou?

Viac sa už nemusíte zaoberať riešením vyššie uvedených otázok. Spoločnosť STOMIX® uviedla na trh tri certifikované varianty zatepľovacích systémov, ktoré boli zostavené odborníkmi špeciálne pre potreby zateplenia rodinných domov a majú overenú životnosť minimálne 25 rokov.

Tieto skladby odrážajú vždy konkrétne požiadavky na vlastnosti celého zateplenia. Či už bývate pri cestných ťahoch a uvítali by ste fasádu so zvýšenou samočistiacou schopnosťou, alebo vám záleží na širokých možnostiach farebného stvárnenia, stačí si zvoliť jeden zo systémov spoločnosti STOMIX® Štandard, Expert alebo Expert Plus. Vo všetkých troch ponúkaných variantoch si pritom môžete vybrať vami preferovaný typ izolantu. Či sa rozhodnete pre polystyrén, alebo minerálnu vlnu, je len na vás. Širokú možnosť výberu vám ponúkame vo finálnej povrchovej úprave samotnej fasády.

Majitelia rodinného domu dostanú okrem toho k zatepľovaciemu systému od spoločnosti STOMIX® balík služieb, ktorý vám zaistí bezproblémové zateplenie. Bezplatné služby obsahujú návrh zateplenia priamo pre váš dom, vymeranie a kalkuláciu materiálu, snímkovanie domu termovíznou kamerou a spracovanie grafickej vizualizácie domu.

Zateplenie domu predstavuje významnú investíciu, ktorú podstupujeme zväčša raz za život a máme na ňu len jeden pokus. Ako výrobca a dodávateľ zatepľovacích systémov pre vás zaistíme nielen skladbu zateplenia, ale i realizáciu nami preškolenou firmou, bezplatný stavebný dohľad a pozáručný servis.

Rozhodnite sa pre zateplenie svojho domu jedným zo systémov od spoločnosti STOMIX®  do 30. mája 2015 a nielenže Vám poskytneme zľavu až 30 % na nákup materiálu, ale ako bonus získate balenie dekoratívnej omietky len za 1 €.

Viac informácií získate na web stránke www.fasadnecentrum.sk zameranej na problematiku zateplenia rodinných domov alebo na www.stomix.sk.

 

6.4. 2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
DOMEXPO 2018
BAUMIT
EVVA
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.