bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

CITROËN BUSINESS CLASS je tu k vašim službám

Značka CITROËN má za sebou viac ako 90-ročnú históriu. Bohaté skúsenosti v konštruovaní vozidiel pretavila aj do produkcie moderných úžitkových automobilov. Široká ponuka modelov pre každé podnikanie, profesionálny prístup a špeciálna starostlivosť sú dôvody, prečo sa značka CITROËN dlhodobo radí medzi lídrov na tomto trhu. Vitajte vo svete CITROËN BUSINESS CLASS a otvorte nové možnosti vašej činnosti.

 

Výrobca úžitkových vozidiel musí pri úspešnom pôsobení na trhu spĺňať viacero predpokladov. Najdôležitejším je vhodné portfólio produktov, ktoré splnia všetky očakávania klientely. V tomto smere vyhovie CITROËN každej požiadavke zákazníka, veď na zozname tejto kategórie vozidiel sú modely Nemo, Berlingo, Jumpy a Jumper s obrovským množstvom verzií. Nemenej dôležitými parametrami sú bezpečnosť, pohodlie a spoľahlivosť. Uvedené atribúty sú francúzskej automobilke vlastné v plnej miere, čo vyjadruje slogan Créative Technologie.

Stvorené na podnikanie

Stvorené na podnikanie
Stvorené na podnikanie

CITROËN sa radí na špičku medzi automobilovými konštruktérmi v predaji úžitkových automobilov na slovenskom trhu. Dodávkové vozidlá rôznych veľkostí poháňajú kvalitné motory.
Najmenší z ponuky, ktorý sa presadzuje obratnosťou predovšetkým pri mestských rozvážkach,  je CITROËN Nemo. V skriňovej alternatíve disponuje objemom ložného priestoru 2,5 až 3,2 m3. Odvezie záťaž až 610 kg a svoje prepravné kapacity ponúkne všade tam, kde treba napríklad transportovať menšie zásielky. V role pohonnej jednotky je k dispozícii naftový motor.
O stupienok vyššie sa v hierarchii úžitkových vozidiel nachádza CITROËN Berlingo. Dodávka s označením Furgon disponuje objemom ložného priestoru do 4,1 m3, podľa verzie môže odviezť náklad s hmotnosťou až 850 kg. Berlingo môžu alternatívne poháňať štyri motory – jeden benzínový a tri naftové.    

Väčšie formáty

Väčšie formáty
Väčšie formáty

Prehliadka úžitkovej flotily s logom CITROËN môže pokračovať modelom Jumpy. Má moderný vzhľad ako všetky jeho sesterské vozidlá, rovnako ponúka širokú škálu využitia. Objem ložného priestoru je podľa verzie od 5 do 7 m3. Užitočná hmotnosť siaha do rozsahu 1000 až 1200 kg. Zdrojom pohybu sú tri naftové jednotky – HDI 95, HDI 125 a HDI 160 FAP.
Vrchol prepravných možností predstavuje dodávka Jumper. Okrem moderného vzhľadu a maximálne funkčného vnútorného priestoru disponuje využiteľným prepravným objemom 8 až 17 m3. Celková hmotnosť dosahuje až 4 tony. Tento modelový rad ponúka pri výbere štyri naftové agregáty: 2.2 HDi 110, 2.2 HDi 130, 2.2 HDi 150 a 3.0 HDi 180. Špeciálnou skupinou sú podvozky, na ktoré sa dajú namontovať rôzne nadstavby, čím sa rozširuje akčnosť vozidiel značky CITROËN. Samozrejme pri modeloch Jumpy a Jumper sú k dispozícii aj plnohodnotné osobné verzie na prepravu osôb až po malé busy so 16-timi miestami na sedenie.

Starostlivosť o zákazníka

Starostlivosť o zákazníka
Starostlivosť o zákazníka

Značka CITROËN v starostlivosti o klienta zachádza ešte ďalej. Vo vybraných mestách sú v rámci siete autorizovaných predajcov zriadené špeciálne prevádzky pod hlavičkou CITROËN BUSINESS CENTER, výsostne zamerané na firemnú klientelu. Starostlivosť, ktorú ponúkajú tieto špecializované prevádzky so špeciálne vyškoleným tímom predajcov, je šitá na mieru tejto špecifickej klientele. Okrem produktov, poradenstva, ponúkajú celú škálu popredajných nadštandardných služieb, ako sú aktivity pri zabezpečovaní servisu a kontaktu so servisom, poskytnutie náhradného vozidla atď. Firemní majitelia vozidiel CITROËN tak dostanú všetko, čo im uľahčí ich podnikanie v rámci prevádzky vozidlového parku.

Podrobnejšie informácie o ponuke nájdete na www.citroen.sk, alebo u každého predajcu.

 

4.4. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
BAUMIT
LEIER
HELUZ
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.