bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Dekorácie na stenách sa presúvajú o úroveň nižšie

Klasický benátsky štuk, kovový, pieskový, dúhový, zamatový či s perleťovým efektom, efekt žuly, hrdze či blýskavých kryštálikov, na hladkom či modelovanom povrchu, historické dekorácie, to všetko vo forme farieb aj omietok. Na stenu už dnes dokážete, minimálne s produktmi zo samej kolísky dekoratívnych omietok – z Benátok, dať čokoľvek. Skupina San Marco najnovšie presunula svoju pozornosť o úroveň nižšie. A nie kvalitatívne, ale pohľadovo. Sklopte zrak, pozrite sa na svoju podlahu a zamyslite sa, či si dokážete predstaviť povrch, po ktorom chodíte kreatívnym spôsobom. Ak áno, ste naladení na jednej vlne s vývojármi inovácií tohto talianskeho výrobcu, ktorí prinášajú funkčné podlahy s názvom DiSegno.

Spojenie praktickosti s elegantnosťou

Spojenie praktickosti s elegantnosťou
Spojenie praktickosti s elegantnosťou

Hoci to pôsobí tak, že profesionáli zo San Marca už nevedeli čo so stenami a presunuli sa na podlahy, realitou je fakt, že podlahy sú prevažne videné ako funkčná vec. Vývojári San Marco sa tejto nutnosti držali, no chceli podlahám dodať nový rozmer. „Ak má priestor reprezentovať, pozreli sme sa naň ako na celok – a podlahy nám prišli ako najviac zanedbaný sektor“, hovorí Roman Ranuša zo slovenského zastúpenia spoločnosti, San Marco SK. „DiSegno malo niekoľko podmienok a tými bolo zachovať priestor bez nutnosti búracích prác, váhové nezaťaženie podlahy, tenkosť vrstvy pre to, aby sa v miestnostiach nemuseli meniť dvere“, popisuje. K tomu sú podlahy odolné proti poškriabaniu, vode a bežným chemikáliám.

Minimálny a zároveň súčasný dizajnový element

Dizajnovou inováciou boli efekty: od základnej leštenej skaly po elegantný mramor a umeleckú farbu rôznych intenzít až po kreatívny efekt dvoch farieb, kde sa kontrastujúce farby až v 21 odtieňoch dostávajú do harmónie. DiSegno dáva priestor kreativite architektov, dekoratérov, interiérových dizajnérov, pokladačov a aplikátorov podláh. Epoxid, polyuretán a cement. Tri zložky, ktoré charakterizujú DiSegno pre prax. Kde sú vhodné? Keďže sú odolné proti poškriabaniu, vhodné sú do výstavných priestorov, showroomov, predajní a obchodov. Pre odolnosť proti chemikáliám a vode sú zas vhodné do hotelov, reštaurácií a kaviarní, ale aj do domácností. DiSegno je nový prvok pre dizajnové kúpeľne.
Produkt DiSegno bude v marci predstavený aj na slovenskom trhu. Všetci predajcovia značky San Marco a vybraní dekoratéri budú preškolení a od druhej polovice mesiaca sa táto produktová inovácia začne ponúkať aj na našom trhu.

www.sanmarco.sk

 

19.4. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
HELUZ
BAUMIT
LEIER
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.