bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Dominantou spálne je posteľ

Spálňa je miesto, kde s našou drahou polovičkou prežívame väčšinu svojho života. Túlime sa k sebe, spíme v objatí, užívame si prítomné okamihy. Avšak bez kvalitnej postele by náš zážitok nebol taký hlboký. Nikomu sa nechce ležať na tvrdých pružinách alebo príliš mäkkom matraci a počúvať pritom sústavné vŕzganie konštrukcie. Ešteže si dnes môžeme zaobstarať už aj posteľ na mieru!

 


Keď rozhoduje naše telo

 

Pojem luxus sa dnes nemusí objavovať len v lifestylových magazínoch. Zažite ho aj vo svojej spálni a, čo je ešte lepšie, na vlastnom tele. Kvalitne vyhotovená konštrukcia postele s matracom, na ktorý sa môžete doslova zvaliť po náročnom dni v práci, s rozmermi, aké práve potrebujete, vám dodá pocit, že ste niekým výnimočným. Zvoľte si sami, aký rošt je pre vás najvhodnejší a v akej farbe chcete mať poťah korpusu postele. Vytvorte si manželskú posteľ na mieru, presne podľa vašich očakávaní, a zvoľte si aj ten správny matrac pre vaše kĺby.
Každá spálňa ponúka iné možnosti priestorového riešenia. Niekto potrebuje „zapratať“ miestnosť veľkými kusmi nábytku, aby nezívala prázdnotou, a niekto si môže dopriať len menšiu posteľ, pretože panelákové spálne bývajú rozmerovo chudobnejšie. Avšak aj napriek tomu môže vaša spálňa návštevám vyraziť dych luxusnou manželskou posteľou na mieru!

 


Najmodernejší dizajn a exkluzívny materiál


Hľadáte si manželskú posteľ s vysokým dominantným čelom, ktoré je potiahnuté dizajnovým materiálom, alebo posteľ potiahnutú koženkou ladiacou práve k vášmu interiéru? Kvalitná posteľ dnes disponuje aj polohovateľným lamelovým roštom pre ešte väčšie pohodlie. Samozrejme, vždy je možné vybrať si aj medzi roštom pevným alebo rolovacím, všetko závisí od vašich požiadaviek na spánok. Navyše, aj luxusne vyzerajúca posteľ môže disponovať úložným priestorom, čo je pri vašom rozhodovaní ďalším plusom.


K pohode prispieva aj matrac


Pri rozhodovaní sa o tom, čo bude vaša posteľ obsahovať, aby bola naozaj pohodlná a luxusná, neobíďte ani rozhodnutie o matraci. Koniec koncov, to práve s matracom bude vaše telo prichádzať bezprostredne do styku. Čím nižšia je hustota peny matracu, tým menej je matrac kvalitný a po čase sa začne pod váhou tela prepadávať. Vyberajte si matrace, ktoré zodpovedajú vášmu veku a aktuálnemu zdravotnému stavu.

Text a foto: Effectix

 

20.3.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
LEIER
BAUMIT
DOMEXPO 2018
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.