bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Doprajte vašej kúpeľni nádych prírody, originality a nadčasovosti

Foto od zákazníka - umývadlo Natural Stone Big a retro stojánková batéria H AB
Foto od zákazníka - umývadlo Natural Stone Big a retro stojánková batéria H AB

Rozmýšľate nad tým, ako navrhnúť vašu kúpeľňu tak, aby vás neomrzela? Aby vám pohľad na ňu robil aj po rokoch radosť? Ako dosiahnuť, aby čas, ktorý trávite vo svojej kúpeľni, bol pre vás skutočným relaxom a balzamom nielen pre vaše telo?

 

Kúpeľňa je príliš osobný priestor na to, aby pôsobila sterilne. Preto je dôležité zvážiť, aký štýl si pre ňu zvolíme. Budete ju chcieť opúšťať krásni, oddýchnutí a svieži. Pokúsme sa v nej teda vytvoriť prostredie, ktoré nám prospeje a bude vyžarovať pokoj.

Najnovšie trendy – staronová elegancia

Záhradná lampa DESI a RIVER STONE
Záhradná lampa DESI a RIVER STONE

Najnovšie trendy kúpeľní dávajú zelenú kontrastu moderného štýlu s prvkami prírody, tradície a nadčasovosti.
Vítaný je aj náznak retro nostalgie, staronovej elegancie.
Tak poďme dať vašej kúpeľni dušu. Zjemniť hrany obkladačiek a zrkadiel, doplniť punc exkluzivity a nadýchnuť sa pozitívnej energie. Chceme byť originálni, nie tuctoví, no preferujeme prirodzenosť. Túžime po nadčasovej elegancii v priestore, ktorý keď opustíme, ešte stále v nás bude harmónia doznievať.

Dotyk prírody priamo u vás doma

Kde inde, ako v prírode, nájdeme prirodzenú harmóniu? Nedotknutá príroda indonézskych ostrovov ponúka fantastické spektrum surového kameňa, ktoré sa v šikovných rukách skutočných remeselníkov mení na fascinujúce a neopakovateľné ”umelecké diela” – umývadlá a praktické kamenné kúpeľňové doplnky. Bez toho, aby ste sa vzdali svojho pohodlia, sa teraz dotknete prírody a atmosféry, z ktorej cítiť energiu. Tá vyviera z dokonalej „nedokonalosti“ toho, čo vytvorila sama príroda.

Originál je len jeden

Firma MAGMAKAM je špecialista na ručne robené kamenné umývadlá a doplnky, ktoré sa bez pochýb stanú luxusnou ozdobou každej kúpeľne vo vašom byte, dome, reštaurácii alebo hoteli. Môžete si vybrať z najpestrejšej ponuky nádherných prírodných kameňov na Slovensku a zladiť ich s vašimi predstavami.
Mramorové umývadlo, pieskovcové, či umývadlo z onyxu, vulkanického kameňa, alebo kameňa riečneho? Potom už len doplniť praktickú kúpeľňovú sadu (pohár, držiak na mydlo, nádoba na WC kefu, nádoba na hygienické vreckovky, dávkovač na mydlo, decentný kôš), ktorá sa stane „šperkom“ vašej kúpeľne. Nie je šanca, že umývadlo, ako je to vaše, nájdete ešte niekde inde na svete. Vyrobiť 2 rovnaké kusy a nájsť 2 rovnaké farebné variácie je doslova nemožné.

Je na vás, či sa rozhodnete pre vidiecky štýl, alebo necháte vyniknúť umývadlu z prírodného kameňa na modernom jednoduchom podklade, aby sa stalo dominantou. MAGMAKAM vašu kúpeľňu rád doplní aj o netypickú, dizajnovú batériu, ktorá doladí súhru kameňa a prípadne dreva vo vašej kúpeľni.

Garantujeme vám, že oceníte nielen dizajn, ale aj jedinečné vlastnosti a neopakovateľnú atmosféru, ktorú do vašej kúpeľne MAGMAKAM prinesie.

Viac o ponuke Magmakam
mobil: 0948 998 358
www.magmakam.sk
www.magmaled.sk

 

25.4.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
BAUMIT
LEIER
DOMEXPO 2018
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.