bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Filozofia, ktorá mení nábytok na čisté estetické potešenie

Spoločnosť Gotha Italian Luxury Style čerpá inšpiráciu z polstoročia skúseností spoločnosti Macchi Mobili v oblasti navrhovania a výroby kvalitných bytových doplnkov. Ako prirodzené rozšírenie materskej spoločnosti Macchi Mobili, zdedil Gotha jeho tradičné vedomosti a zručnosti, vrodenú vášeň pre krásu a jeho túžbu vytvoriť dokonalú estetickú rovnováhu formy a štýlu. Kdekoľvek je harmónia línií dôležitá, a kedykoľvek je dopyt po nábytku s kultivovanou a pevnou osobnosťou, Gotha reaguje prepychovým prostredím, ktoré je preniknuté luxusom a eleganciou.

 

 

Filozofia

Honosný, exkluzívny, s výzorom inšpirovaným sloganmi triedy a elegancie... Štýl Gotha je postavený na filozofii, ktorá mení nábytok na čisté estetické potešenie, kladúc dôraz na pocit luxusu pomocou pútavých detailov a inovatívnych materiálov, ktoré doteraz patrili iba do oblasti tzv. HighFashion. Gotha zmení obytné priestory na emocionálny zážitok cez výraznú osobnosť nábytku zdobeného zlatom, striebrom alebo kryštálmi Swarovski. Tento prístup k interiéru je zameraný na vytvorenie celkového vzhľadu, ktorý prestupuje každý prvok v okolí, čím vytvára plné prostredie postavené ako javisko pre každodenný život, odpodlahy až k osvetleniu.

 

 

Umenie dreva

Takéto exkluzívne vybavenie si vyžaduje obrovské tvorivé schopnosti vo fáze navrhovania a vynikajúce remeselné zručnosti pri výrobe. Naši majstri tesári sú v prvom rade ľudia, ktorí zdieľajú rovnakú vášeň pre drevo a zmenili preto svoju každodennú prácu na umenie tým, že starostlivo dohliadajú na vývoj každého kusu v kolekcii, ako keby sa jednalo o mimoriadnu udalosť, v každej fáze ich práce. Tradičné vedomosti sú oddané vývoju nových techník pre formovanie a zmenu materiálu, vytvorenie pôsobivých efektov svetla a tieňa, silných foriem a arabesiek z látok, zdobených krištáľovými kamienkami.

 

 

Vycibrený štýl, prostredie, ktoré oživuje emócie

Vycibrený štýl Gotha, dôsledný v dizajne a pozorný k detailom, ktoré znamenajú luxus, sa prejavuje v jazyku HighFashion vytváraním luxusných priestorov vo vašom domove. Harmónia klasicky inšpirovaných foriem v kombinácii s inovatívnymi Highfashionmateriálmi vytvára špičkový zážitok, ktorý zvyšuje estetickú čistotu každodenných priestorov. Prepracované nočné variácie zapaľujú emócie, vytváraním príjemných výklenkov a elegantných oblúkov. Spálňová kolekcia je oblečená do svetlých závesov, padajúcich z baldachýnovej štruktúry, aby ladili s látkami na prikrývky, vankúše a paplóny, vytvárajúc tak vizuálnu harmóniu, ktorá uvoľňuje zmysly.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.gothaluxury.it

 

25.7. 2013
 

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
BAUMIT
DOMEXPO 2018
LEIER
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.