bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Haly podľa vašich predstáv

Firma Frisomat Slovakia tohto roku oslávi 10 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. V roku 2004 začala svoju činnosť a táto pôvodom belgická firma sa úspešne etablovala aj u nás.

 

Venujeme sa výstavbe montovaných hál z pozinkovanej ocele valcovanej za studena. Vďaka vlastnostiam tohto materiálu môžeme zaručiť ľahkosť konštrukcií, nízke náklady na dopravu potrebného materiálu, odolnosť voči korózii ako aj rýchlu montáž bez zvárania. Naše halové systémy sú multifunkčné, čo nám umožňuje  prispôsobiť ich presne podľa potrieb našich klientov. Vďaka týmto prednostiam sa pre nás rozhodli mnohé firmy ako aj fyzické osoby.
Vo všetkých prípadoch sme sa pokúšali v čo najvyššej miere vyhovieť rôznym požiadavkám, ako sú zvýšené hygienické nároky, rozšírenie úžitkovej plochy o podlažie, atypické tvary alebo stavby na ťažko dostupných miestach.

Naše portfólio tvorí celkovo 10 rôznych typov hál, ktoré je možné navzájom kombinovať, a tým vytvoriť neobmedzené množstvo konštrukčných riešení. Pracujeme s oceľovými prefabrikátmi a každá súčiastka má svoje presné miesto.
V priebehu nášho pôsobenia sme postavili viac ako dvesto hál po celom Slovensku. Vďaka profesionálnemu prístupu ku každému zákazníkovi zaručujeme spokojnosť všetkých zainteresovaných strán.
Zásluhou aj našich klientov sme získali mnoho skúseností, keďže ich požiadavky boli mnohokrát pre nás výzvou. Napriek všetkým okolnostiam sme sa s nimi úspešne popasovali a zhotovili haly podľa ich predstáv. Uspeli sme nielen vo výrobnom priemysle, ale aj v poľnohospodárstve. Postavili sme haly na rôzne účely, či už išlo o sklady, garáže, športové haly, alebo haly na administratívne, výstavné účely.

Za uplynulé roky sa do popredia dostávajú multifunkčné haly, čiže haly, ktoré sa dajú využiť na viac účelov v rámci jednej budovy. Išlo o navzájom kombinované administratívne, skladové alebo klimatizované priestory, oddychové zóny alebo výrobné plochy.
Realizácia vyššie uvedených náročných projektov poukazuje na to, že patríme medzi popredných dodávateľov montovaných oceľových hál. Naše nové projekty svedčia o tom, že o naše služby je stále veľký záujem.
V minulom roku sme odštartovali projekt na podporu projektantov, čo v sebe zahŕňa konzultácie o návrhu optimálneho riešenia oceľovej konštrukcie, vyhotovenie statických posudkov ako aj požiarneho plánu. Disponujeme širokou databázou výkresov oceľovej konštrukcie ako aj opláštenia, a preto na požiadavky architektov a projektových manažérov dokážeme promptne reagovať.
Naše zanietenie pre spoluprácu zaručuje flexibilitu a optimálne riešenie problémov.

Dúfame, že sme vás týmito pár riadkami dostatočne oslovili a podnietili na to, aby ste sa nám ozvali, či už so žiadosťou o halu, alebo o spoluprácu.

FRISOMAT spol. s r.o.
Ul. Ľudovíta Štúra 7
Nové Zámky 940 01
Tel.: 00421 35 6414670
Mobil: 00421 (0)911 785 220
www.frisomat.sk

 

30.6. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
BAUMIT
HELUZ
DOMEXPO 2018
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.