bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Hľadáte kvalitnú strechu?

Predstavujeme vám jedinú plechovú krytinu bez viditeľných skrutiek – strešnú krytinu Lindab Goodlock

Strešná krytina Lindab Goodlock je unikátna práve tým, že ako jediná plechová krytina na trhu sa neskrutkuje v ploche strechy. Celý strešný systém je zámkový, čo laicky znamená, že do seba veľmi presne zapadá a nedochádza tak k perforácii krytiny. Vďaka tomu toto jedinečné kotvenie krytiny odstraňuje u zákazníkov strach z neskrytých skrutiek, ktoré sú v tomto prípade prekryté samotnou strešnou krytinou.

Aplikácia strešnej krytiny je možná už od sklonu strechy 15°. Jej nízka hmotnosť, ktorá predstavuje necelých 5 kg/m2, nezaťažuje krovy, preto je táto krytina vhodná na rekonštrukciu starších objektov, avšak vďaka svojmu modernému vzhľadu aj na novostavby. Výška vlny krytiny, ako jediná na slovenskom trhu, je 48 mm, čím sa výrazne zvyšuje statická nosnosť celej strechy (sneh, vietor).

Praktickou výhodou tejto krytiny je aj jej rozmer. Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu pri práci a rýchlu realizáciu a dodávku strešného systému. Krytina je dodávaná na europaletách, čo umožní bezproblémovú prepravu na miesto realizácie a rovnako aj možnosť výroby na sklad. Vďaka tomu je termín dodávky veľmi krátky.
V praxi to znamená, že krytina potrebná pre štandardný rozmer strechy vám príde úhľadne poukladaná na jednej europalete, na rozdiel od veľkoformátových krytín, ktoré môžu zbytočne zaberať a blokovať priestor na dvore.
Vstupný materiál, ktorý sa používa pri výrobe tejto strešnej krytiny, je vysokokvalitný švédsky oceľový plech s vrstvou zinku 275 g/m2. Jeho povrch je ošetrený povrchovou úpravou Classic MATNÝ, s 30 mikrónovou farebnou úpravou a 15 ročnou zárukou. Pre náročnejších ponúkame Elite s 50 mikrónovou povrchovou úpravou a 30-ročnou zárukou alebo povrchovú úpravu materiálu Premium s garantovanou zárukou 20 rokov.

Strešná krytina Goodlock je jedinečná a neopakovateľná, avšak len vtedy, ak jej montáž prejde rukami odborníka, ktorý zabezpečí nielen jej estetickú, ale hlavne funkčnú stránku.

Pozrite si aj montážne video na našej webovej stránke

www.stresnysystem.sk
www.lindab.sk

 

27.6. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
EVVA
DOMEXPO 2018
BAUMIT
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.