bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Inovácie v oblasti najvyššieho zabezpečenia

V nestabilnej realite súčasného sveta sa otázka bezpečnosti stáva čoraz dôležitejšou.  Každý objekt  musí byť chránený proti vniknutiu neoprávnených osôb. Moderné bezpečnostné prvky majú čoraz vyššiu bezpečnostnú úroveň, užívateľský komfort a moderný štýlový dizajn.

 
Voblasti bezpečnostných prvkov spoločnosť MUL-T-LOCK dlhodobo navrhuje, vyrába a dodáva inovatívne a vysoko bezpečné uzamykacie riešenia pre ľudí, miesta a organizácie po celom svete. MUL-T-LOCK patrí do skupiny ASSA ABLOY, ponúka svoje výrobky v stovke krajín na piatich kontinentoch a vedúce postavenie značky vo vývoji mechanických zabezpečovacích systémov potvrdzuje cez 500 medzinárodných patentov.

Portfólio spoločnosti MUL-T-LOCK

Vo svojej ponuke má všetky zabezpečovacie prvky, ako sú cylindrické vložky, kľúče, rozvorové zámky, visiace zámky, špeciálne robustné zámky pre zaistenie garáží, ale tiež špeciálne elektronické systémy. Vďaka vysokej bezpečnostnej úrovni sa tieto výrobky tešia veľkej obľube u popredných výrobcov bezpečnostných dverí po celom svete. Kvalita firmy je pritom chápaná a dodržiavaná v dvoch rovinách – kvalite výrobkov a rozsahu služieb. Čo sa týka výrobkov, potom hlavným heslom je vysoká bezpečnosť, vysoká kvalita, vývoj a inovácia. Veľký dôraz je ale tiež kladený na budovanie siete servisných stredísk, ktorá sa neustále rozrastá a je všetkým zákazníkom plne k dispozícii.

Chcete staviť na istotu bez kompromisu a zároveň byť inovatívni?

Najvyššie modelové rady zámkových vložiek  sú charakteristické pohyblivými,  tzv. interaktívnymi prvkami v kľúči.
Najvyššie modelové rady zámkových vložiek sú charakteristické pohyblivými, tzv. interaktívnymi prvkami v kľúči.

Už legendárny plochý kľúč, s ktorým MUL-T-LOCK prišiel v 70. rokoch, a ktorý je typický pre naše zámkové vložky, predstavoval na svoju dobu revolučné poňatie konštrukcie zámkových vložiek. Tento obojstranný kľúč s hlavou z tvrdeného plastu umožňuje, okrem iného, vyrezať dve rôzne kódové kombinácie do každého kľúča, čo ocenia zvlášť užívatelia rozsiahlych systémov generálneho kľúča. MUL-T-LOCK dodáva bezpečnostné vložky strednej a vysokej bezpečnostnej úrovne, ktoré sú chránené a testované proti najrôznejším spôsobom násilného i nenásilného prekonávania a ich odolnosť proti rôznym metódam prekonávania je pravidelne testovaná v štátom autorizovaných skúšobných laboratóriách. Typickým rysom najvyšších modelových radov zámkových vložiek sú pohyblivé, tzv. interaktívne prvky v kľúči. Najvyšší modelový rad cylindrických vložiek MT5+® kombinuje tri rôzne  systémy na zamykanie v jedinej zámkovej vložke. Ďalšiu prevratnú novinku predstavuje magnetická bezpečnostná karta pre výrobu duplikátov kľúčov. V modelovom rade zámkových vložiek MT5+® povýšil MUL-T-LOCK ochranu kľúčov proti neoprávnenému kopírovaniu na úroveň zrovnateľnú s ochranou bankového konta.

Hľadáte možnosť trvalého alebo dočasného vyradenia kľúčov z prevádzky?

Pri strate kľúča ide vždy o to, čo najrýchlejšie znovu zaistiť bezpečnosť bytu alebo objektu. MUL-T-LOCK dodáva zámkové vložky v úprave „3 v 1“, vhodné zvlášť pre vstupné dvere do bytov. Cylindrickú vložku „3 v 1“ si užívateľ v prípade straty kľúča sám prekóduje na novú kombináciu jednoduchým zasunutím nového kľúča z originálnej sady, čím stratený kľúč vyradí z prevádzky. Dočasné vyradenie kľúča z prevádzky je možné pri použití vložky Flexi control. Táto funkcia umožňuje majiteľovi bytu či nehnuteľnosti ovládať tzv. „užívateľský kľúč s dočasným vstupom“, ktorý je určený napr. pre upratovacie služby, záhradníkov, zamestnancov a pod. „Majiteľským kľúčom“ sa potom dá opakovane povoľovať a zakazovať vstup týmto skupinám osôb do objektu podľa potreby.

Elektronický prístupový systém SMARTair pre bytové domy a kancelárie

Technická dokonalosť mechanického zabezpečenia je v dnešnej dobe veľmi často doplňovaná či dokonca nahradzovaná elektronickými systémami, ktoré chránia váš majetok. Pri bytových domoch sa stále častejšie stretávame s požiadavkou, aby pre vstup do spoločných vchodov používali obyvatelia bezkontaktné čipy miesto kľúčov. Vďaka tomu nedochádza k nekontrolovanému kopírovaniu kľúčov a nie je ani narušená bezpečnosť spoločných priestorov v dôsledku častých strát kľúčov. Elektronický prístupový systém SMARTair™ umožňuje ľahké vymazanie a náhradu strateného čipu bez servisného výjazdu správcom systému, čo výrazne šetrí finančné prostriedky obyvateľov domu.

Vytvorte zo svojich obyčajných dverí „inteligentné dvere“

ENTR™  čítačka odtlačkov prstov.  Čítačka odtlačkov prstov vám umožňuje zadať až 20 rôznych užívateľských odtlačkov. Samozrejme je možné použiť v kombinácii  s bezdrôtovou klávesnicou. Autorizáciu (časové povolenie) je možné nastaviť pre jednotlivých užív
ENTR™ čítačka odtlačkov prstov. Čítačka odtlačkov prstov vám umožňuje zadať až 20 rôznych užívateľských odtlačkov. Samozrejme je možné použiť v kombinácii s bezdrôtovou klávesnicou. Autorizáciu (časové povolenie) je možné nastaviť pre jednotlivých užív

Inteligentný zámok ENTR™ poskytuje jednoduché riešenie, ako vylepšiť existujúce dvere a ich zámok. V kombinácii s bezpečnostnou cylindrickou vložkou poskytuje táto nová technológia bezpečný a pohodlný prístupový systém k vášmu domu. Má hneď niekoľko možností ako odomknúť, nastaviť prístupové práva pre konkrétnych užívateľov a konkrétne časy a navyše vám umožňuje zámok ovládať priamo z vášho Smartphonu, tabletu, diaľkového ovládača či za pomoci odtlačku prsta.  Výhodami systému ENTR™ je jednoduchá inštalácia na dvere bez nutnosti vŕtania či preťahovania káblov, automatické zamykanie pri zavretí dverí, batériové napájanie nezávisle od siete a najmä bezpečná bezdrôtová komunikácia medzi jednotlivými prvkami systému.  

Tohtoročná novinka – elektromechanický visiaci zámok Watchlock®

Visiaci zámok Watchlock  je jedinečný vďaka kombinácii mechanickej  a elektronickej ochrany.
Visiaci zámok Watchlock je jedinečný vďaka kombinácii mechanickej a elektronickej ochrany.

Novým jedinečným produktom, ktorý sa na trh zabezpečenia dostal až v tomto roku, je elektromechanický visiaci zámok Watchlock. Ide o visiaci zámok v 3. bezpečnostnej triede s mechanickými kľúčmi v 4. bezpečnostnej triede (Interactive+®), kombinovaný s funkciami GPS a GSM. Vďaka tejto kombinácii mechanickej a elektronickej ochrany získate okamžitý (on-line) prehľad o svojom majetku, nech ste kdekoľvek na svete. Zámok vás ihneď informuje formou SMS, e-mailov alebo len cez web, či je otvorený, zatvorený, napadnutý, a ak si to budete želať, tak aj to, kde sa práve nachádza.

MUL-T-LOCK znamená bezpečnosť a istotu

Vďaka sieti autorizovaných predajcov a servisných stredísk po celom území Českej a Slovenskej republiky máte istotu kvalitného servisu v prípade potreby.

Viac o výrobkoch na www.mul-t-lock.com, prípadne www.multlock.sk.

 

21.5.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
EVVA
HELUZ
DOMEXPO 2018
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.