bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Inteligentné sú okrem telefónov už aj kotly

Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od kotlov Gepard Condens značky Protherm.
Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od kotlov Gepard Condens značky Protherm.

Inteligentné a flexibilné. Také sú po novom aj najmodernejšie vykurovacie zariadenia. Nové kondenzačné kotly ponúkajú bezkonkurenčne veľa. Okrem toho, že šetria peniaze i energiu, sú vysoko účinné a jednoducho sa ovládajú. Ešte nikdy nebolo tak ľahké vstúpiť do sveta kondenzačných technológií.

Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od novej rady kotlov Gepard Condens značky Protherm. Pozostáva z najmodernejších kondenzačných kotlov na vykurovanie i prípravu teplej vody.

Krok do budúcnosti vykurovania

Nový kondenzačný kotol Gepard Condens sa hodí do každého interiéru.
Nový kondenzačný kotol Gepard Condens sa hodí do každého interiéru.

Či už bývate v dome alebo byte, máte malú či veľkú rodinu, vykurovanie prepojené s prípravou teplej vody alebo bez, vybrať si môžete spomedzi širokého portfólia kotlov Gepard Condens s výkonmi 12, 18 a 25 kW. Ide pri tom o najlepšiu voľbu pri výmene starého nekondenzačného kotla za nový, i pri výbere vykurovania do novostavby. To vám potvrdia aj vaši známi. Kotly značky Protherm sú totiž podľa štatistík v súčasnosti inštalované v každej druhej domácnosti na Slovensku. Nový kotol Gepard Condens prináša do domácností nielen teplo a komfort, predstavuje totiž investíciu za málo peňazí a zároveň veľmi dôležitý krok do budúcnosti. Je výnimočný tým, že už teraz spĺňa prísne predpisy ErP, teda novej smernice o energetickej účinnosti výrobkov, ktorá  na Slovensku vstúpi do platnosti na jeseň. Prináša vysokú triedu energetickej účinnosti A pre kúrenie i prípravu teplej vody.

Jednoducho šetria peniaze a energiu

Kotol Gepard Condens má vynikajúci pomer veľkosť/výkon, ktorý zaručuje veľký komfort na malej ploche.
Kotol Gepard Condens má vynikajúci pomer veľkosť/výkon, ktorý zaručuje veľký komfort na malej ploche.

Kondenzačné kotly Gepard Condens sú chytré a kráčajú s dobou. Sú kompatibilné s  rôznymi typmi regulácie, s možnosťou spolupráce so solárnym systémom na prípravu teplej vody. Čokoľvek už budúcnosť prinesie, na kondenzačný systém kotla Gepard Condens sa vždy budete môcť spoľahnúť. Tento kotol má vynikajúci pomer veľkosť/výkon, ktorý zaručuje veľký komfort na malej ploche. Hodí sa do každej domácnosti a vyzerá oveľa drahší, než v skutočnosti je. A tak dobre, ako vyzerá, tak ľahko a pohodlne ho možno i používať. Kotol má hydraulický blok novej generácie, ktorý je v nižšej cenovej kategórii absolútne jedinečný. Spája totiž vysokú účinnosť s rýchlou prípravou teplej vody pre celú rodinu, či už prietokovým spôsobom alebo z externého zásobníka. Úsporu prevádzkových nákladov tiež zaručuje použitie vysokoúčinného čerpadla, ktoré v porovnaní s klasickými čerpadlami spotrebuje ročne v priemere až o 75 % menej elektrickej energie.

Elegantný vzhľad a bezpečné pohodlie

Kondenzačný kotol Gepard Condens dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia.
Kondenzačný kotol Gepard Condens dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia.

Ak hľadáte kotol, ktorý dokonale zapadne do moderného aj klasického prostredia, Gepard Condens je ideálnou voľbou. Nový rad kotlov má množstvo vlastností, ktoré uľahčujú ich inštaláciu v domácnostiach. Dajú sa bezpečne umiestniť aj do rohu, výklenku či malej miestnosti, pričom nevyžadujú dodatočný prívod vzduchu na spaľovanie. Srdcom nového radu kotlov Gepard Condens je nový výmenník tepla, ktorého konštrukcia bola inšpirovaná automobilovým priemyslom. Výmenník vďaka tomu podáva vynikajúci výkon a umožňuje veľmi účinnú prevádzku kotla. Jeho údržba sa odporúča v 5-ročných intervaloch, čo je nielen jedinečné, ale i absolútne bezkonkurenčné. Kotol Gepard Condens ponúka takú úroveň bezpečnosti, ktorá je v jeho cenovej skupine, spolu s jeho výkonnosťou a pohodlnou prevádzkou, absolútne jedinečná. Inteligentný je aj pokiaľ ide o jeho ovládanie. To je jednoduché, prehľadné a intuitívne.

Viac na www.protherm.sk.

 

16.6.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
DOMEXPO 2018
BAUMIT
LEIER
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.