bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Interiér vychádzajúci z firemnej identity

O tom, že krásny, štýlový  návrh interiéru je možné spraviť aj pre predajňu stavebných materiálov nás presvedčí spoločnosť YOURDESIGN a  Ing. arch. Dalibor Vidiečan.  Ide o projekt showroomu pre firmu Caparol v BA.

 

„Firma sa zaoberá predajom farieb, fasádnych systémov a materiálov, a to sme chceli prezentovať v našej realizácii,“ hovorí Dalibor Vidiečan.

 

 

Hlavnou ideou bolo vytvoriť priestor, ktorý bude ideovo prepájať sklad a predajňu a zároveň bude multifunkčný. Tým hlavným prvkom sú na mieru vyrobené palety, z ktorých je recepčný pult aj prezentačné palety či stolíky k sedeniu. Zároveň sú tieto prvky mobilné, čo umožňuje priestor jednoducho prestavať.

 

 

 

Multifunkčné využitie showroomu zabezpečujú tiež otočné panely, ktoré môžu priestor uzavrieť – rozčleniť – a vytvoriť tak prednáškovú miestnosť.

Súčasťou projektu je aj malá zasadacia miestnosť, ktorá poslúži na komunikáciu s klientmi a tiež na rokovania firmy. Dôležitou súčasťou interiéru okrem nábytku z paliet a skla je liata podlaha s pruhmi z loga firmy a robustný vzhľad priestoru, ktorý neurazí ľudí v obleku, ale ani neodradí ľudí v pracovnom oblečení.

 

 

 

 

 

 

 

Projekt vznikol v spolupráci s ateliérom Yess.
Text a foto: Ing. arch. Dalibor Vidiečan
www.yourdesign.sk

 

12.7. 2013
 

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
DOMEXPO 2018
LEIER
BAUMIT
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.