bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Kamienkový koberec skvelo oživí Váš domov v exteriéri a interiéri

Nepriaznivá zima sa pomaly schyľuje ku koncu. Dennému svetlu sa tešíme čoraz dlhšie a nedočkavo očakávame slniečko, ktoré nám dodá silu a energiu. Kto z nás by nechcel mať moderné bývanie, kde sa bude cítiť dobre. Máme pre Vás riešenie: kamienkový koberec TopStone Vám bude slúžiť spoľahlivo a po dlhé roky.

 

Ak patríte k milovníkom inovácií, používate moderné spotrebiče, služby alebo vybavenie, určite Vás zaujme kamenný koberec. Je krásny, vyzerá prírodne, nahradí staré betónové plochy, zámkovú či keramickú dlažbu a môžete ho použiť aj na príjazdovú cestu k Vašej garáži či do interiéru.

Jeho položenie zvládne každý šikovný domáci majster. Vďaka tomu a svojim vlastnostiam sa stáva stále obľúbenejším a používanejším. Je to ako túžba po dokonalosti a s ňou spojená vidina šťastia. Aj v histórii pozorujeme množstvo období, z ktorých každé sa vyznačuje inými hodnotami, životným štýlom, architektonickým slohom aj ideálom krásy. Spojením kontrastov môžeme dosiahnuť harmóniu, podnecujúcu a upokojujúcu rovnováhu pre zmysly.

Trvanlivý, krásny a kvalitný, to je TopStone

Ak už potrebujete vyriešiť chodníky, okolie bazénov, schody, altánky, terasy, príjazdové cesty do garáží alebo v neposlednom rade podlahy v izbách, kúpeľniach alebo garážach, TopStone Vám pre každé prostredie ponúka to správne riešenie. Navyše neobsahuje toxický nonylfenol. Môžete sa spoľahnúť, že po pár hodinách vytvrdnutia je plocha zdravá aj pre malé deti, ktoré majú chuť ochutnávať čokoľvek…
Medzi tie najväčšie výhody patrí ľahká údržba, protišmykovosť, vodepriepustnosť, povrch bez špár, dlhá životnosť, ekologická nezávadnosť, ľahká inštalácia a veľa iných kladných vlastností. Mnohí ocenia, že povrch pocitovo nechladí, výborná je kombinácia tohto materiálu a podlahového kúrenia.
Kamenný koberec sa skladá z prírodných mramorových alebo riečnych kamienkov a zmesí jedinečného spojiva EpoStone.

TopStone je možným finálnym variantom pre nový povrch, ale aj pre obmenu či renováciu starých a užívateľsky už nevyhovujúcich plôch. Jednoduchá a rýchla aplikácia prírodných materiálov vyústi v rovnomerné, vyvážené designové riešenie v súlade s prírodou. Povrch je príjemný pre chôdzu bosou nohou.

Jedinečný vzhľad tohto povrchu zaujme na prvý pohľad svojou originalitou a umožňuje tiež veľa variácií a kombinácií dekorov či mozaiky. S vhodnými doplnkami vytvorí zaujímavý, nový design.

 

TopStone rozhodne zaujme! Ide o jediný originálny variant s certifikáciou bez obsahu nonylfenolu! Kamenný koberec je niečo, čo Vás príjemne poteší a taktiež zaujme. Ak ho raz vyskúšate, budete ho chcieť aj u Vás doma!

TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Vrbovská cesta 2590, 921 01 Piešťany
+421 918 459 563
info@topstone-sk.sk
www.topstone-sk.sk

 

4.5.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
LEIER
HELUZ
BAUMIT
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.