bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

KÁVOVAR PODĽA VÁŠHO GUSTA

Kuchyne súčasnej doby sú charakteristické funkčnosťou a zároveň dizajnom. Už nielen v mestskom prostredí prevláda minimalizmus a čistý dizajn, pričom všetky elektrospotrebiče ladia so štýlom kuchyne. Veľa kuchynských pomocníkov návšteva odhalí až po bližšom pátraní - zabudované umývačky, chladničky či kuchynské roboty.  Do popredia sa dostávajú spotrebiče dennej potreby, ktoré môžu doplniť, rozjasniť, či vyzdvihnúť priestor kuchyne, keďže sú štýlové, dizajnové a ich funkčnosť prevyšuje očakávania. Dizajnovým prvkom kuchyne môžu byť napríklad  kávovary.  NESCAFÉ DOLCE GUSTO je značka, ktorá spĺňa očakávania  pôžitkárov kvalitnej kávy, aj prísne nároky milovníkov dizajnu. 
 

Kapsulové kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO vynikajú schopnosťou prípravy kvalitnej kávy a niektorí ich označujú ako „svoju domácu kaviareň“.  Okrem teplých nápojov pripravujú ako jediný kávovar na trh aj studené nápoje, ktoré sú cenené najmä v lete.  V súčasnosti je k dispozícií až 27 nápojov, espres, latte nápojov, čajov a čokoládových nápojov.
To, čo robí espreso lahodným nápojom s bohatou „cremou“ je výstupný tlak čerpadla 15 barov.  Práve vďaka vysokému tlaku sa uvoľňujú dobré esencie kávy a váš nápoj má  lahodnú chuť, vôňu a penu. Všetky kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO  pracujú s tlakom 15 barov, čo je tlak porovnateľný s profesionálnymi kávovarmi.
Okrem prípravy kvalitnej kávy je značka NESCAFE DOLCE GUSTO aj dizajnovým spotrebičom. Na trhu je 5 modelových radov v niekoľkých farebných prevedeniach. Od klasickej červenej, bielej, čiernej cez antracitovú či titánovú farbu môžete nájsť aj limitované edície, ktoré vyšli z dielne návrhárky Agathy Ruiz de la Prada alebo ako súčasť európskej dizajnérskej súťaže.

TIP:
Aktuálne akcie pre slovenský trh možno nájsť na stránke: www.dolcegusto-premium.sk

Model CIRCOLO
Model CIRCOLO

Kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO
Model CIRCOLO


V roku 2010 získal za svoj unikatny dizajn dve celosvetové prestížne ocenenia: iF Design za rok 2010  a Ocenenie Reddot design award. Unikátny dizajn, atypický tvar, podsvietená plocha na prípravu kávy. Zaujala nielen zákazníkov, ale aj odbornú porotu.

Model FONTANA
Model FONTANA

Kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO
Model FONTANA


Štíhly, sofistikovaný a elegantný. Kvalitný koncept systému NESCAFÉ DOLCE GUSTO sa potvrdil aj v roku 2011, kedy bol opätovne ohodnotený  prestížnym ocenením Reddot design award, najväčšej celosvetovej dizajnovej súťaží.

Model PICCOLO
Model PICCOLO

Kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO
Model PICCOLO


Po pár mesiacoch prítomnosti na trhu získal cenu Produkt roka 2011. Podľa nezávislého nákupného online poradcu na Slovensku patril medzi najpredávanejšie značky espreso kávovarov na trhu. Podľa  počtu vyhľadávaní, obľúbenosti a záujmu spotrebiteľov vybrali kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO Piccolo Krups červený (KP 1006). Svoj úspech si zopakoval aj v roku 2012.

Kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO KRUPS sú najpredávanejší kapsulový systém na Slovensku. Dôvodov je niekoľko. Systém ponúka najširšie portfólio nápojov (27); dokáže pripraviť aj studené nápoje a tlak 15 barov zaručuje  prípravu kvalitnej lahodnej kávy.


NESCAFÉ DOLCE GUSTO – pretože káva nie je len čierna
Viac informácií nájdete na www.dolce-gusto.sk, www.dolcegusto-premium.sk a internetovej stránke Facebook NESCAFÉ Dolce Gusto CZ / SK

 

19.2. 2013
 

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
BAUMIT
DOMEXPO 2018
EVVA
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.