bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Každá druhá rodina na Slovensku používa kotol Protherm

Kotol Lev 25KKZ90
Kotol Lev 25KKZ90

Príjemné vstávanie celej rodiny do vyhriateho domu počas mrazivého rána či neobmedzené množstvo teplej vody počas celého roka. Slovenské domácnosti vedia čo chcú, lebo práve v takýchto situáciách veria technológiám značky Protherm. Príjemné teplo a  pozitívnu náladu v domácnostiach na Slovensku totiž až v polovici všetkých inštalácií vykúzľuje kotol tejto značky.

 

Počas chladnejších dní si určite zamilujete ozajstné teplo domova vďaka vykurovaciemu zariadeniu značky Protherm. Domácnosti dôverujú tejto značke, a tak je Protherm v súčasnosti na Slovensku lídrom na trhu plynových kotlov.

V porozumení s domácnosťami

Kotol Tiger Condens
Kotol Tiger Condens

Progresívna a moderná značka Protherm je už dlho súčasťou skupiny Vaillant Group, najväčšieho združenia výrobcov vykurovacích zariadení v Európe. Len na Slovensku zamestnáva vo svojich dvoch závodoch viac ako 1 300 ľudí, pričom ročne vyrobí viac ako 350-tisíc kotlov, z toho až 150-tisíc značky Protherm. Kotly typu Tiger, Panther či Lev sú pre každú rodinu s domom či bytom symbolom kvality za rozumnú cenu. Kotly sa vyznačujú vysokou účinnosťou, dlhou životnosťou, veľkým výkonovým rozsahom, ľahko sa obsluhujú a ich zapojenie i spustenie je nenáročné a pohodlné. Protherm prináša každý rok na trh novinky, ktorými sa snaží zvýšiť nielen užívateľský komfort a dopriať domácnostiam čo najviac pohody, ale aj znížiť náklady na energiu. Okrem plynových kotlov ponúka aj plynové prietokové ohrievače, elektrické kotly a konvektory, kotly na tuhé palivo, solárne systémy, zásobníky teplej vody či spoľahlivú regulačnú techniku. Chápe, že výber vhodného zdroja tepla je pre domácnosť rozhodnutím na dlhý čas. A celý ten čas chce ísť ruka v ruke s potrebami slovenských rodín.

Starostlivosť na dosah ruky

Elektrokotol Raja
Elektrokotol Raja

Receptom na spokojné bývanie je vedieť rýchlo vyriešiť všetky problémy okolo domu, bytu i vykurovania. Aj značka Protherm to vie. Okrem predaja kotla je pre ňu dôležitá aj ďalšia starostlivosť o zákazníka a výrobok, ktorý si kúpil. Tak ako máte dnes na dosah ruky ovládanie kotla, aby ste si nastavili teplo u seba doma, máte blízko aj servis či telefonické poradenstvo značky Protherm. Lídrom na trhu je totiž nielen v predaji, ale aj v dostupnosti a rýchlosti poskytovaných služieb. Značka je vždy na strane zákazníkov a neustále o tom presviedča slovenské domácnosti svojimi špičkovými službami. Na Slovensku sa môže pochváliť najširšou sieťou partnerov. Má viac než 230 autorizovaných predajcov a viac ako 1 000 odborne vyškolených montážnych a servisných firiem, ktoré sú k dispozícii všade, kde ich potrebujete.

Prvotriedne on-line služby

Kotol Panther Condens
Kotol Panther Condens

Protherm však v starostlivosti o svojich zákazníkov zašiel ešte ďalej. Ako prvý na trhu zaviedol elektronickú servisnú knižku. Využíva tiež progresívne on-line technológie pri predaji, servise i ďalších službách. Odštartoval dokonca prvý značkový on-line shop. Bezkonkurenčná je aj dostupnosť náhradných dielov výrobkov, a to už do 24 hodín, pričom servisní partneri ich môžu objednať on-line priamo od kotla. Informácie o produktoch a službách vám poskytne Zákaznícka linka, kde sa môžete poradiť denne od 7:00 do 20:00 hod. Ak chcete mať doma výkonné vykurovacie zariadenie, podobne ako každá druhá rodina na Slovensku, neváhajte.

Viac informácií o kotloch Protherm a ich zostavách sa dočítate na www.protherm.sk a www.tigerprevsetkych.sk.

 

28.8. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
HELUZ
DOMEXPO 2018
LEIER
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.