bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Keď návrhu dominuje TÉMA

Interiérové štúdio CPS Interiér – Interiérový dizajn sa zaoberá návrhom, projektovaním a realizáciou interiérov po celom Slovensku. Aj pre skúsenú spoločnosť je však veľkou skúškou, keď si klient praje zladiť interiér so svojím koníčkom. V tomto prípade pôjde o návrh interiéru apartmánu pre majiteľa firmy, ktorá sa zaoberá rekonštrukciami veteránov.

 

 

Zákazníkova predstava bola jednoduchá. Vytvorenie komplexného otvoreného priestoru, kde sa má nachádzať obývacia izba, pracovňa, jedáleň, kuchyňa a prezentačný priestor pre auto a motorku. Dizajn interiéru sa odvíjal od celkových rozmerov, pretože celý priestor bol otvorený a mal 170m². „Dispozične sme priestor rozdelili na potrebné zóny s tým, že sme vychádzali z určitých pravidiel a potrieb klienta. Pracovňu sme uložili do protiľahlého rohu od vchodu, aby mal domáci pán výhľad na celý priestor a jednoduchý prístup ku všetkým zónam. Prezentačnú zónu pre auto a motorku sme umiestnili hneď pri vchode, aby všetkým návštevámbolo hneď jasné, kto tu býva a čo je jeho najväčšia vášeň,“ spomína Peter Budaj, interiérový dizajnér spoločnosti CPS Interiér.

 


 

Celý otvorený priestor rozdeľuje na dve časti priečka zo živých kvetov, po ktorej ľavici sa nachádza priestranná obývačka. A na pravej strane sa nachádza jedáleň, ktorá je barom oddelená od kuchynskej linky. Linka je pre svoj špecifický sociálny charakter vyvýšená od okolitého priestoru a je z nej vidieť celý apartmán. Farbami a materiálom sme sa držali prírodných štruktúr a odtieňov, aby sme vytvorili kontrast medzi prírodou a technickou špecifikáciou klienta.

 

 

 

 

 

 

Text a foto: Bc.art. Peter Buday, CPS Interiér
www.cpsinterier.sk

 

14.7. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
EVVA
LEIER
HELUZ
DOMEXPO 2018
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.