bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 20.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Kompletné dodávky oceľových stavieb

Spoločnosť Ocelové konstrukce s.r.o. bola založená  v roku 1996. Vyvíjame a vyrábame štandardné aj atypické halové prvky pre široké spektrum použitia. Spoločnosť sídli v Českých Budějoviciach vo vlastnom areáli so zázemím pre výrobu a montáž oceľových konštrukcií a prvkov.

 

Zaisťujeme kompletné dodávky oceľových stavieb v rámci celej EÚ a sme vybavení vlastnými žeriavmi, nákladnými vozmi, zdvíhacími plošinami a špeciálnou savkou na opláštenie.

Pre výrobu a montáž sme držiteľmi
ISO certifikátov ČSN EN 9001:2009,
ČSN EN ISO 14001:2005,
ČSN EN OHSAS 18001:2008,
ČSN EN 732601-Z3:1994.

Naša spoločnosť sa zameriava na vývoj, výrobu a dodávku oceľových stavieb a halových komplexov, závesných oceľových balkónov, atypických oceľových konštrukcií  a mestských mobiliárov.

 

Každú zákazku sme schopní vďaka dlhoročným skúsenostiam navrhnúť a vyrobiť  s ohľadom na individuálne potreby zákazníka, či už ide o:

  • výrobné haly, skladové haly, logistické centrá vrátane dodávok ochranných prvkov, poľnohospodárske haly, administratívne komplexy, dátové centrá, obchodné haly, oceľové vstavby, mobilné haly, dočasné haly pre stavby
  • športové haly – tenisové, zimné štadióny, telocvične, jazdiarne, plavecké štadióny
  • stavebnicový systém hál pre dynamickú výrobu
  • špeciálne hangáre a haly vrátane žeriavových dráh.

Vo výrobnom procese používame modernú výrobnú technológiu založenú na zváracej nadstavbe CNC do dĺžky 15 m, pulzné  zváranie Selco, CNC vŕtacie centrum, páliace plazmové centrum s možnosťou značenia jednotlivých vyrábaných prvkov.
Náš vlastný stavebnicový systém je založený na zváraných kónických prvkoch a predstavuje ekonomické riešenie pre halové stavby. Vlastný vývoj nových oceľových konštrukčných prvkov aj samotné projektovanie hál sa realizuje v CAD systéme AdvanceSteel a statické výpočty v systéme Dlubal.
Ďalej ponúkame závesné oceľové balkóny, kde nosné oceľové rámy všetkých vyrábaných balkónov sú žiarovo pozinkované, balkóny tak vynikajú svojou dlhou životnosťou. Rámová konštrukcia je zavesená na predĺžených hákoch, čím je umožnené zateplenie budov, na ktorých sú balkóny zavesené.
Opláštenie balkónov je tvorené farebnými kompozitnými doskami Alucobond® s viacvrstvovou úpravou v širokej škále farieb systému RAL. Sme teda schopní vyhovieť prianiu zákazníka a nové balkóny potom vhodne zladiť s farbami novej fasády domu.
Najvýznamnejšou zmenou konštrukcie balkónu je realizácia podlahy. Na nosnom ráme je bez použitia jediného nitu či skrutky vložený pochôdzny hliníkový plech s povrchom slzy, ktorý zaručuje praktickú dlhoročnú bezúdržbovosť podlahy a vysokú životnosť všetkých vyrábaných balkónov. Veľkou prednosťou vyrábaných balkónov je fakt, že oproti vyneseným krakorcom sa nevytvárajú tzv. tepelné mosty.

Oceľové konštrukcie Váš oceľový partner

Ocelové konstrukce s.r.o.
U Pily 591, 370 01 České Budějovice
Česká republika
tel.: +420 724 478 578
e-mail: info@okcz.cz
www.okcz.cz

 

30.6. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
LEIER
BAUMIT
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.