bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Kueppersbusch – luxusné srdce každej kuchyne

Značka Kueppersbusch prináša na náš trh najkvalitnejšie a zároveň najluxusnejšie kuchynské spotrebiče. Produkty danej značky sa vyznačujú svojou jedinečnosťou, kvalitou a 100 % spoľahlivosťou.

Väčší priestor ako sa zdá – zázračné vnútro rúry
Flexibilita a pružnosť: prémiové teleskopické rošty, ktoré je možné vysúvať po jednom. Prednosťou nových prémiových teleskopických vysúvacích roštov je ich mimoriadne všestranné použitie. Hlavne je užitočný vysúvací systém, pretože umožňuje užívateľovi vložiť do prístroja až štyri teleskopické úrovne naraz či jednotlivo. Kueppersbusch ponúka rošty, ktoré ľahko kĺžu a sú použiteľné na niekoľkých úrovniach.
Nezáleží na tom, čo varíte, ale akým spôsobom to varíte
Málokedy je varenie tak príjemné a praktické ako s našimi jedinečnými varnými doskami plástového typu. Výnimočný dizajn a vysoký stupeň flexibility znamená maximálnu možnú jedinečnosť výrobku.
Ideálny dizajn varnej dosky, optimálne priestorové využitie, ľahká údržba – to všetko je tu dokonale spojené. Varné dosky plástového typu je možno inštalovať prakticky na každú pracovnú plochu a veľmi ľahko sa udržujú. Nie je žiadne obmedzenie, čo sa týka množstva použitých jednotlivých varných dosiek a ich usporiadaní. Jednoducho ich usporiadate podľa svojich potrieb a ako vám to najlepšie vyhovuje.
Vďaka špeciálnemu ovládaniu dosky elektronickým ovládaním jednotlivých varných plôch je rozpoznané usporiadanie plástov a po zapnutí sa zobrazí na displeji, čo znamená, že sa perfektne prispôsobí vášmu ľubovoľnému usporiadaniu. Táto výhoda je ešte navyše posilnená senzorovým ovládaním. Vďaka nemu môžete nastavovať a ovládať jednotlivé varné plochy. Nezáleží na tom, čo varíte – týmto spôsobom ste určite ešte nepracovali.


Produkty Kueppersbusch nájdete v partnerských kuchynských štúdiách výhradného dovozcu spoločnosti BEST SLOVAKIA s.r.o., Žilina.
FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
BAUMIT
LEIER
EVVA
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.