bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Kúpalisko na záhrade

Už vás nebaví tráviť slnečné letné dni medzi cudzími ľuďmi na verejných kúpaliskách? Túžite po vlastnom bazéne, ktorý vám zaistí súkromie a nefalšovanú prázdninovú pohodu pár krokov od vášho domu? V tom prípade nie je nič jednoduchšieho, ako si z hojnej ponuky vybrať taký, ktorý pre vás bude po všetkých stránkach ten najlepší. A ak už vlastný bazén máte, čo by ste povedali na to, že by ste si mohli predĺžiť kúpaciu sezónu až o niekoľko mesiacov a ešte k tomu by ste museli vynaložiť len minimálne úsilie na údržbu bazénu? Nič z toho nie je nemožné, ak si k vášmu novému bazénu zaobstaráte tiež jeho zastrešenie.

Spoločnosť ALBIXON ponúka veľké množstvo bazénov najrôznejších tvarov a vyhotovení – od prelivových cez zapustené až po nadzemné.

Unikátne prelivové bazény

Prelivový bazén ALBISTONE® s nízkym zastrešením Casablanca Infinity
Prelivový bazén ALBISTONE® s nízkym zastrešením Casablanca Infinity

Prelivové bazény ALBISTONE® sa vďaka novej technológii stali hitom slovenských záhrad. Kombináciou veľmi obľúbených samonosných bazénov ALBISTONE® a prelivovej hrany vznikli prelivové bazény ALBISTONE®, ktoré spájajú všetky výhody prelivových bazénov a zároveň vyžadujú len minimálne náklady na stavebnú a technologickú prípravu. Okrem už spomínaných prelivových bazénov ALBISTONE® vám spoločnosť ALBIXON ponúka tiež bazény samonosné, laminátové, fóliové, zapustené a nadzemné. Nadzemný bazén je ponúkaný vo variante kruh či ovál, pri ostatných bazénoch môžete vyberať medzi kruhom, oválom, obdĺžnikom alebo atypickým tvarom.

Zastrešenie vám predĺži kúpaciu sezónu

Prelivový bazén ALBISTONE®  s podchôdznym zastrešením Monaco Future
Prelivový bazén ALBISTONE® s podchôdznym zastrešením Monaco Future

ALBIXON však neponúka len bazény, ale tiež množstvo zastrešení rôznych tvarov, veľkostí a vzorov. A aby vášmu bazénu zastrešenie skutočne svedčilo, nie je nič jednoduchšie, ako si ho obstarať práve od spoločnosti ALBIXON. Vďaka tomu získa váš bazén prirodzený vzhľad a zapadne do každého prostredia.  A ešte k tomu si budete môcť užívať bazén oveľa dlhšie ako váš sused, pretože získate zároveň aj ohrev vody zdarma. So zastrešením môže byť totiž teplota vody vyššia až o 11°C. Zastrešenie však zvyšuje nielen teplotu vody, ale tiež bezpečnosť vašej rodiny. Ak si k bazénu zaobstaráte aj zastrešenie, nemusíte sa už obávať pádu vašich detí či domácich maznáčikov do vody. Ak vás trápi vynaliezavosť vašich detí, aj v tomto prípade môžete byť pokojní. Všetky kvalitné zastrešenia sú zabezpečené detskou poistkou, na ktorú je krátky aj ten najväčší nezbedník. Okrem toho bráni zastrešenie tiež z veľkej časti akémukoľvek padaniu nečistôt do vášho bazénu, čo zaručuje vyššiu hygienickú kvalitu vody.  A vy tak v súvislosti s tým ušetríte nielen čas, ale aj peniaze za bazénovú chémiu.

Výhody bazénov ALBISTONE®:

 Vírivka BRILIX
Vírivka BRILIX
  • vysoká životnosť
  • farebná stálosť
  • UV stabilizácia
  • pružnosť a tvárnosť
  • vysoká pevnosť
  • odolnosť voči chemikáliám
  • a teplotám v rozmedzí -40/+70°C


Vírivka BRILIX
Vírivka BRILIX

ALBIXON je poprednou firmou zaoberajúcou sa výrobou a montážou bazénov a zastrešení už viac ako 20 rokov a za tento čas sa stala ich najväčším výrobcom v Európe. Okrem toho dodáva ALBIXON svojim zákazníkom vírivky, infrasauny, bazénové príslušenstvo. Spolupracuje výhradne s poprednými svetovými výrobcami a dodávateľmi ako napr. BRILIX alebo JACUZZI®. Ďalší výrobný sortiment tvoria čistiarne odpadových vôd a nádrže.
ALBIXON vlastní tiež práškovú lakovňu, ktorá je najväčšia svojho druhu v Európe. V roku 2006 bola jej prevádzka rozšírená o linku povrchovej úpravy DECORAL®. Vďaka tejto technológii potom nie je problém napodobniť dekorácie, ako je drevo, žula, mramor či iné atypické vzory. Zásluhou vlastného vývojového centra, ktoré neustále sleduje najmodernejšie trendy v oblasti techniky, dizajnu, bezpečnosti, výkonu, výbavy a ochrany životného prostredia, prináša značka ALBIXON na trh kvalitné, inovované a technicky premyslené výrobky.

Text a foto: ALBIXON SK, s.r.o.

 

11.5.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
DOMEXPO 2018
LEIER
BAUMIT
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.