Kúpeľňové novinky roku 2020

Scarabeo predstavuje nový koncept kúpeľňového nábytku DIVA

DIVA sa vyznačuje príjemným kontrastom medzi veľkou misou umývadla a jemnosťou jej okrajov a rúrkovej konštrukcie, čím vytvára dokonalú harmóniu tvarov. Tento dynamický, prepracovaný návrh je perfektným riešením pre všetky typy kúpeľní. Kombinácie rôznych tvarov, povrchových úprav konštrukcie, poličiek či zásuviek vytvára viac ako 100 rôznych možností pre jedinečnú kúpeľňu.

Antoniolupi predstavuje tri nové odtiene pre umývadlá Cristalmood - CERULEO, OLEO, GRAN CRU

Cristalmood sú umývadlá vyrobené zo živice, ktorá sa ručne nalieva do foriem. Po vyňatí z formy prichádza brúsenie a leštenie. Každý produkt je jedinečným dielom, ktoré má menšie rozdiely vo farbe, veľkosti a obsahuje malé vzduchové bubliny. Tie dodávajú každému objektu dušu a autentickosť. Dve umývadlá tak nikdy nebudú zhodné.

Zazzeri predstavuje obohatenú zbierku batérií do kúpeľní a kuchýň DA-DA

DA-DA vyniká výnimočnou eleganciou svojich tvarov v kombinácii s najvyššou technickou kvalitou. Je k dispozícii v štvorcovej alebo okrúhlej verzii batérie, s krížovými kohútikmi alebo s pákovým ovládaním.

Kolekcia je obohatená o nové modely, ako je batéria voľne stojatého umývadla, stĺpik podlahovej vane v tenkej verzii a stropnú batériu s diaľkovým ovládačom.

Integrovateľná, neviditeľná - sprcha Ghost od Antoniolupi

Nová línia sprchových hlavíc Ghost je diskrétna a minimalistická.

Text: redakcia

Foto: archív firiem