bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 03.05.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Life Challenge 2016 Klikni – Hlasuj – Vyhraj!

Klikni – Hlasuj – Vyhraj!

Váš názor je pre nás dôležitý!

KulturPark, Košice - víťaz Kategórie Renovácia historických objektov, Life Challenge 2014
KulturPark, Košice - víťaz Kategórie Renovácia historických objektov, Life Challenge 2014

Life Challenge 2016 – medzinárodná fasáda roka sa blíži do svojho finále. O víťazovi sa dozvieme už 2. júna 2016 na slávnostnom galavečeri v Madride. Aj vy môžete byť pri tom! Stačí ak sa zúčastníte na verejnom hlasovaní a dáte svoj hlas vašej fasáde.
Na podujatí sa očakáva účasť približne 400 hostí z viac ako 21 krajín, medzi nimi najlepší architekti, investori a Baumit partneri.  Okolo 300 projektov bude posudzovať nezávislá odborná porota v 6 kategóriách. Ceny budú odovzdané na slávnostnom galavečeri. Víťazi jednotlivých kategórií získajú finančnú odmenu v hodnote 6.666 €.

Verejné hlasovanie

Bytový dom Vallecas 47, Španielsko - celkový víťaz Life Challenge 2014
Bytový dom Vallecas 47, Španielsko - celkový víťaz Life Challenge 2014

Fasády budú nominované odbornou komisiou, ktorá pozostáva z 12 známych architektov z celého sveta. Ale aj váš názor je pre nás dôležitý!
Nominované objekty si môžete pozrieť v galérii, kde nájdete bližšie informácie a súhrnný popis objektu, ako aj použité Baumit produkty. Na ich ohodnotenie použite škálu OK – TOP – SUPER (čo zodpovedá hodnoteniu DOBRÝ - LEPŠÍ - NAJLEPŠÍ). Na výber máte dva spôsoby hlasovania – s registráciou alebo bez nej. Môžete hlasovať aj anonymne, ale tým stratíte šancu vyhrať.

Zaregistrujte sa a vyhrajte!

Víťaz verejného hlasovania bude pozvaný na slávnostné odovzdávanie cien Life Challenge Award počas  galavečeru, ktorý sa bude konať v galérii Galería Cristal v paláci Palacio de Cibeles 2. júna v Madride! Získa tiež letenku do Madridu a ubytovanie na 2 noci v 4-hviezdičkovom hoteli pre dve osoby. Verejné hlasovanie končí  4. mája 2016 o 12 hodine.

 

Hlasujte už teraz na: www.challenge66.com

 

28.3.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
BAUMIT
DOMEXPO 2018
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.