bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Marbec – Krása a funkčnosť v kúpeľni Made in Slovakia

Kúpeľňa je miestom, kde náš deň začína i končí... Krása a účelnosť sú  hlavným pilierom pri jej plánovaní, ďalšie pravidlá si určuje každá rodina podľa vlastných predstáv. Malá kúpeľňa alebo veľká – umývadlo so skrinkou a zrkadlom, sprcha a vaňa sú základom ktorejkoľvek z nich.

 

Kúpeľňový nábytok Marbec

Všetky  potrebné veci ukryje v kúpeľni starostlivo vybratá skrinka. Širokú ponuku rozmerov kúpeľňového nábytku  Marbec znásobuje výber 49 dekorov! Preto je možné zladiť všetky moderné kúpeľne, či potrebujú drevokresbu, jednofarebný odtieň – matný alebo lesklý, do jednotného  priestoru podľa  predstáv. Rôzne skrinky sú v ponuke s keramickými umývadlami európskych značiek ako i s umývadlami z liateho mramoru z vlastnej výroby. Tie sa vyznačujú moderným dizajnom, príjemným dotykom,  hladkým povrchom a prijateľnou cenou. V ponuke sú aj variabilné umývadlové pulty určené do väčších kúpeľní, plavární, hotelov a iných verejných priestorov. Okrem bielej farby je možné objednať umývadlá s granitovým vzorom, príp. vo farbe RAL a doladiť s vaničkou z liateho mramoru.

Sprchové vaničky z liateho mramoru

Samonosné nízkoprofilové vaničky z liateho mramoru sú výbornou voľbou do sprchového kúta. A to nielen z hygienického hľadiska. Nadčasový materiál zaručuje dlhú životnosť,  ľahkú montáž i údržbu. V ponuke sú okrem klasických aj dizajnové vaničky zo série Nova so širokou ponukou veľkoformátových rozmerov (80 – 100 x 120 – 160).  Vaničky sa dajú inštalovať rôzne: na nožičkách s predným panelom (v kúpeľni, kde nie je možné zapustiť sifón), položiť na podlahu alebo zapustiť do podlahy pre bezbariérový prístup. Čistá práca, komfortný úžitok!

 

Exkluzívne kúpeľňové a podlahové štúdio Marbec

Spoločnosť Marbec sa sťahuje v septembri 2014 do nových, väčších priestorov na Komárňanskej ceste 88 v Nových Zámkoch. Nájdete tu známe i menej známe exkluzívne značky nielen kúpeľňového vybavenia, vlastných výrobkov, ale i parkety, vírivky, sauny,  exteriérové podlahy, interiérové dvere a doplnky.  Architektom a dizajnérom ponúkame možnosť konzultácií v oddelených priestoroch štúdia.

Vsadili sme na špičkovú kvalitu, exkluzívnu ponuku a veríme, že naše skúsenosti, prehľad a ochota Vás presvedčia, že ste si vybrali správne! Tešíme sa na Vás!

Kúpeľňové a podlahové štúdio Marbec
Komárňanská cesta 88
940 01 Nové Zámky
tel. +421 905 456 786,
marbec@marbec.sk
www.marbec.sk

 

26.11. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
LEIER
HELUZ
EVVA
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.