Merida – sanitárna technika do každého interiéru

Značka Merida je už viac ako štvrťstoročie synonymom pre špičkovú sanitárnu techniku, kúpeľňové doplnky a široký sortiment príslušných hygienických potrieb.

Dobre známu modrú pečať čistoty nesú dávkovače na mydlo (ale aj na krém či dezinfekciu), zásobníky na papierové uteráky všetkého druhu, zásobníky na toaletný papier, sušiče na ruky. Samozrejme, tiež koše, osviežovače vzduchu, zásobníky na papierové toaletné podložky a špecializované zásobníky na hygienické potreby na dámske toalety, celé WC súpravy.

Nadčasová Merida Top Line

Základom ponuky je sanitárna technika v klasickej bielej s výberom farby ozdobného okienka v tvare "slzy". Luxusné varianty potom kombinuje čierny, jemne textúrovaný ABS plast s nerezovou oceľou. Kontrast čiernych a svetlých metalických plôch prepožičiava sanitárnej technike (rad MERCURY) pôsobivý a elegantný výraz.

Produktový rad STELLA je celý postavený na nadčasovej estetike ušľachtilého oceľového materiálu. Vysoko kvalitná oceľ dáva skvele vyniknúť striedmym, štýlovo vycibreným tvarom.


Originálna Merida Unique Line

Rad Merida Unique nie je unikátny len svojím názvom, ale aj zhotovením. Povrchový dizajn produktov zahŕňa tapety s najrôznejšími motívmi, farbami hýriace trendové vzory, striedme technizujúce textúry, povrchy evokujúce moderné karbónové materiály, ekodizajn imitujúci drevo alebo mramor ... Pôsobivé sú jednofarebné výrobky, ktoré môžu v dobre zvolenom interiéri fungovať ako zaujímavý štýlotvorný akcent.


Neprehliadnuteľná Merida INOX Design

Futuristicky pojaté textúry povrchov tejto technologicky aj dizajnovo výnimočnej výrobkovej línie dávajú vyniknúť prirodzenej kráse ušľachtilého oceľového materiálu. Výrobe produktového radu Inox Design predchádzal dlhý vývoj a implementácia takých technológií, ako je napríklad používanie laserov a presná robotika.

Čiernobiela Merida ONE

Pôsobivý minimalizmus produktovej línie ONE je definovaný len bielou a čiernou farbou s povrchovou úpravou vyrobenou v exkluzívnom lesku. Zariadenia sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu ABS, termoplastického polyméru, vyznačujúceho sa mimoriadnou húževnatosťou. Aj v najnáročnejších prevádzkach potom táto technika vykazuje vysokú odolnosť voči nárazom a tlakovým rázom.

Pripravuje sa: Inteligentné Merida Hygiene Control

Monitorovací systém, integrovaný do vybraných dávkovačov a zásobníkov radu Merida Hygiene Control, umožňuje správcovi týchto zariadení online sledovať množstvo spotrebovaného mydla, papierových uterákov alebo náplní osviežovačov vzduchu. Systém využíva Wi-Fi a automaticky sám zasiela aktuálny stav zásobníkov priamo na určený mobilný telefón či počítač. Správcovi zariadení tak umožňuje na diaľku regulovať kvantitu distribuovaného materiálu a priebežne sledovať a zaznamenávať množstvo spotrebovaného mydla a papiera. Súčasne pri inštalácii pohybového senzoru program vie spočítať aj priemernú spotrebu hygienického materiálu na osobu a vyhodnocovať tieto dáta v časovej osi.

Text a foto: Merida