Miesto regenerácie a odpočinku na západe Čiech:

Spa Resort Sanssouci Karlove Vary

S rozvojom moderného životného štýlu prichádzajú aj väčšie očakávania ľudskej produktivity ako v profesionálnom, tak aj v osobnom živote a pochopiteľne tiež väčší nárast stresu. To môže mať za následok nielen psychickú, ale aj fyzickú nerovnováhu v našom tele. Duševná hygiena, odpočinok, relaxácia a regenerácia psychických i fyzických síl. To sú odporúčania, ktoré počujeme na každom kroku. Ale kto naozaj vie, ako to urobiť? Dobrý recept ponúka Spa Resort Sanssouci v Karlových Varoch. Zapíšte si teda do svojho diára začiatok nového prístupu k životu a vyskúšajte na vlastnej koži, čo bude pre vás najlepšie.

Moderný kúpeľný komplex v Karlových Varoch ponúka nielen dlhodobé kúpeľné pobyty, ale myslí aj na uponáhľanú mladú a strednú generáciu. Niekoľkodňové relaxačné pobyty sú postavené na dlhoročných skúsenostiach s klasickou kúpeľnou liečbou, využití miestnych prírodných zdrojov a zázračných rukách tunajších zamestnancov.

Rezort je známy svojimi kvalitnými kúpeľnými a wellness programami, ktoré sú preventívne, relaxačné a dokážu doviesť k pocitu znovuzrodenia. Regeneračný program naštartuje zmenu životného štýlu, na "vyčistenie" preťaženého tela i mysle je zasa ideálnym riešením detoxikačný program. Individuálny stravovací plán, pitný režim a procedúry, ktoré naštartujú novú životnú energiu, prirodzene pomôžu upraviť hmotnosť, zlepšiť kvalitu kože, vlasov i nechtov a celkovo posilniť telesnú schránku.

K návratu k telesnej a duševnej rovnováhe vám pomôžu wellness pobyty. Tradičné karlovarské kúpele, v spojení napríklad s aromatickou masážou, sú určite tou pravou relaxáciou, ktorú uvíta klient každej vekovej kategórie. V rámci ceny ubytovania môžu hostia využiť vstup do bazéna, sauny či parného kúpeľa vo vile Mercedes, ktorá je súčasťou rezortu.

Počas pobytu našich klientov pripravujú profesionálni šéfkuchári a kuchári vycibrené jedlá v našich hotelových reštauráciách Charleston a Melody. Pre klientov, ktorí si chcú užiť naozajstný luxus, je tu k dispozícii prvotriedna reštaurácia Opera, ktorá sa v spojení s jedlom a "open kitchen" postará o dokonalý zážitok každého hosťa, ktorý reštauráciu navštívi.

Rezort po poslednej rekonštrukcii v roku 2018 ponúka moderné ubytovanie na ploche takmer 8 000 m2. Štyri typy izieb, ktoré vyplnia očakávania aj náročnejších klientov, sú umiestnené v dvoch hotelových budovách Blue House a Green House. Jednolôžkové a dvojlôžkové moderne zariadené izby ponúkajú štvorhviezdičkový komfort za prijateľnú cenu, v ktorej je zahrnuté napríklad aj internetové pripojenie Wi-Fi, televízia, minibar či základné hygienické potreby v kúpeľni vrátane županov, uterákov a osušiek. Najluxusnejšie sú apartmány s balkónom Deluxe Suite, ktoré tvoria obývacia časť a oddelená spálňa s možnosťou až dvoch prísteliek, čo vítajú najmä rodiny s deťmi.

Máte voľný víkend? Príďte si naplno užiť naše krátkodobé wellness pobyty s obľúbenými programami Harmóniou či Romantikou pre dvoch, načerpajte cez voľný čas silu, ktorá vám pomôže prekonať nástrahy všedných dní.

Správny životný štýl, odpočinok a odborná starostlivosť sú zárukou dlhovekosti a duševnej pohody. Kúpele sú tým správnym miestom, kde so svojou premenou začať. Neveríte? Potom bude najlepšie prísť a vyskúšať si na vlastnej koži, ako rýchlo dokážu odborníci Spa Resortu Sanssouci vašu vôľu aj nové návyky naštartovať. Vďaka prístupu nášho personálu, skvelým procedúram, výborného jedla a komfortu sa tak môže každý hosť cítiť výnimočne.

www.spa-resort-sanssouci.cz

Recepce Green House                                                                              Recepce Blue House

Email: reception@spa-resort-sanssouci.cz                                           Email: reception@spa-resort-sanssouci.cz

Telefon: +420 353 207 111                                                                       Telefon: +420 353 207 112

 

Rezervační oddělení

Email: reservation@spa-resort-sanssouci.cz

Telefon: +420 353 207 113

 

Text a foto: Spa Resort Sanssouci