bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Moderná krytina pre každú strechu

Lindab Click SRP je unikátna strešná krytina, veľmi podobná tradičnej falcovanej strešnej krytine, ktorá sa vyznačuje výrazne jednoduchšou montážou. Vďaka svojim vlastnostiam a vzhľadu je vhodná pre všetky druhy klasicky aj moderne architektonicky poňatých stavieb, pre rodinné domy aj komerčné objekty.

 

Ako názov krytiny napovedá, hlavná výhoda spočíva v pozdĺžnej zaklikávacej drážke, ktorou sa jednotlivé lamely strešnej krytiny vzájomne spájajú. Jednotlivé lamely sú k sebe pevne zaklapnuté vďaka premyslene tvarovanému zámku, ktorý je alfou a omegou úspechu tejto krytiny. Otvory pre skrutky, ktoré upevňujú krytinu k podkladu, sú ukryté v drážke a sú týmto chránené pred poveternostnými vplyvmi, nie sú viditeľné, takže nerušia hladký vzhľad krytiny. Vďaka použitej technológii dutej drážky nehrozí vzlínanie vlhkosti pod krytinu a môžeme si dovoliť krytinu položiť na sklon strechy 14° a viac. Pri jednoduchých pultových alebo sedlových strechách je možné použiť túto krytinu už od minimálneho sklonu 7°. Už v základe má krytina vysokú tesnosť proti vonkajšej vode a ani pri nízkych sklonoch nie je potrebné inštalovať dodatočné poistné vrstvy strešného plášťa, nad rámec bežnej difúzne otvorenej skladby strešného plášťa.

Lindab Click SRP predstavuje funkčné a estetické riešenie s dlhou životnosťou. Svojím vzhľadom sa prispôsobí tradičným aj moderným typom domov a svojou nízkou váhou uľahčí krovu aj spodnej stavbe pri rekonštrukcii. Krytina je vyrábaná v pásoch o pevnej šírke 500 mm a dĺžke, podľa aktuálnej strechy až do 8 000 mm. Na dlhších strechách sa lamely krytiny bezpečne napájajú.

Materiál, ktorý sa používa pri výrobe tejto nadčasovej krytiny, je vysokokvalitný švédsky oceľový plech, s vrstvou zinku 275 g/m2. Jeho povrch je ošetrený povrchovou úpravou Classic s 25 mikrónovou farebnou úpravou, Classic matný s 30 mikrónovou farebnou úpravou a 15 ročnou zárukou. Pre náročnejších ponúkame Elite s 50 mikrónovou povrchovou úpravou a 30 ročnou zárukou alebo povrchovou úpravou materiálu Premium s garantovanou zárukou 20 rokov.
Vďaka výrobe tejto krytiny na Slovensku môžete mať svoju novú strechu už do 10 dní. Stačí si vybrať zo štyroch rôznych povrchových úprav Lindab a 12 rôznych farieb tak, aby ladili so zvyškom budovy a spĺňali vaše predstavy o dokonalej streche.

O výhodách a kvalitách tejto plechovej strešnej krytiny sa už presvedčili stovky našich zákazníkov. Presvedčte sa aj vy.

Produktová škála spoločnosti Lindab je skutočne pestrá. Kompletné informácie o všetkých produktoch Lindab nájdete na našich stránkach:

www.lindab.sk  |  www.stresnysystem.sk

Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
info@lindab.sk
0800 124 944

 

23.11. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
BAUMIT
LEIER
HELUZ
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.