bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Montované domy inak

Rodinný dom UNO 3
Rodinný dom UNO 3

Ak sa chystáte postaviť lacný dom, u nás ho nenájdete. Nezameriavame sa na výstavbu lacných domov. A po tom, ako zistíte, z čoho ho vybudujeme, pochopíte, že ho určite chcete.

 

Otázka financií pri výstavbe domu býva najčastejším problémom, ktorý riešime. Vybrať si taký projekt domu, ktorý by uniesla aj naša peňaženka, je dosť namáhavé. Nasledujú škrty vo veľkosti izieb, prípadne miznú dve detské izby a zostáva len jedna, alebo sa ocitne vaše auto bez garáže. A možno patríte k tým šťastlivcom, ktorí si doprajú honosný dom o veľkosti futbalového ihriska. Nech patríte k akejkoľvek skupine, nakoniec aj tak zistíte, že ten váš vysnívaný dom nebude lacnou záležitosťou. A prečo? Nie preto, že dnes je všetko drahé..., to už dávno všetci vieme. Ale preto, že ho chcete mať minimálne na celý život a možno aj život vašich detí. Keď prvýkrát platíte tisícky eur za časť vášho budúceho domu, veríte, že vám o pár rokov nebude pretekať strecha, prefukovať vonkajšie dvere, že rámy okien nesplesnivejú, trubky podlahového vykurovania neprasknú a exteriérová farba nevybledne. Lebo to by znamenalo, že musíte niečo dvakrát preplácať a v konečnom dôsledku vás to bude stáť viac, akoby sa to spravilo raz a poriadne.

Rodinný dom TOPIK
Rodinný dom TOPIK

Súčasný trend stavebných firiem je ponúknuť zákazníkovi čo najnižšiu cenu. Heslá ako: „Sme najlacnejší“, „Postavíme váš dom za najnižšiu cenu“ – sú istým lákadlom pre domácu kasu. Každý chce pri výstavbe ušetriť čo najviac eur, najlepšie niekoľko tisíc. Tak aby sa zvýšilo na väčšiu kuchyňu, vaňu a ak by sme do toho vtesnali aj dovolenku, považovali by sme to za zázrak.
My v Ekoline – montované stavby nikdy nebudeme šetriť na vašom dome, pretože chceme, aby ste z neho mali úžitok aj o 100 rokov. Pri výstavbe vám dávame v prvom rade odbornú časovo neobmedzenú komunikáciu, pretože vieme, že aj vy potrebujete o všetkom vedieť. Všetci, ktorí sa podieľajú na výstavbe vášho domu, pracujú zodpovedne a precízne. To platí pre všetky etapy výstavby vrátane prípravy projektu pre váš dom. A keďže vieme, že veriť sa dnes nedá nikomu, tak sme naše sľuby o pedantnej práci premietli do dlhoročnej záručnej doby, ktorá sa v prípade statickej časti garantuje až 35 rokov. Na všetky typy prác poskytujeme až 15 ročnú záruku, čo však ani zďaleka nepredstavuje celkovú trvácnosť.

Rodinný dom START PLUS
Rodinný dom START PLUS

Domy postavené firmou Ekoline – montované stavby majú bohaté obsahové vyhotovenie. V našej cenovej ponuke sú zahrnuté štandardy, ako napríklad vnútorné opláštenie OSB doskou, podlahové vykurovanie celého domu, kompletná sanita, obklady a dlažby, podlahy, vnútorné dvere a žalúzie, schodisko, revízne správy a tepelný audit. To všetko za pevne stanovenú cenu, ktorá sa počas výstavby nemení.
V oblasti tepelnoizolačných vlastností patrí naša konštrukčná ako aj izolačná skladba k silným stránkam, vďaka ktorej sú náklady na bývanie omnoho nižšie, ako by ste čakali. V praktickej rovine sme svedkami toho, že pri celkovej úžitkovej ploche domu 150 m2 majú naši investori ročné náklady na vodu, elektrinu a plyn (kúrenie, ohrev a ďalšie) v priemere vo výške od 660 do 750 €.

Objednávky Katalógu RD 2013
na adrese projekty@eko-line.sk,
alebo telefonicky na čísle 0948 132 402

Viac o projektoch RD na www.eko-line.sk

 

24.9. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.