bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Montované Eurohaly® – objekty na rôzne účely ľahko, rýchlo, dostupne

Ľahké montované haly jednoducho zastrešia akúkoľvek plochu, ktorýkoľvek priestor. Náklady na realizáciu a prevádzku montovaných hál s oceľovou konštrukciou sú vo veľmi výhodnom pomere s úžitkovou hodnotou objektov.
 

Rýchlosť výstavby je ďalším prvkom, ktorý v prípade Eurohal®, prináša úspory zadávateľovi stavby. Žiadne oneskorenia, žiadne dlhé odklady pri rozširovaní prevádzky. Nová hala môže plniť svoj účel v priebehu niekoľkých týždňov. A na aké účely sa ľahko montované haly dajú využívať? Vďaka ich variabilite majú uplatnenie v najrôznejších oblastiach: od letectva, cez priemyselnú výrobu a poľnohospodárstvo až po šport. Montované haly sú vysoko funkčné stavby s dlhou životnosťou, ktoré sa tešia obľube u celého radu investorov.

Civilné aj vojenské objekty
Ľahké montované haly českej spoločnosti POLAK CZ, s.r.o. spĺňajú najnáročnejšie požiadavky zadávateľov, medzi ktorých patria renomované športové kluby, významné firmy so špecifickým zameraním výroby, poľnohospodári či obce, ale tiež Armáda ČR. Skúsenosti s náročnými požiadavkami certifikácie NATO, ktoré firma spĺňa, sa zúročujú v zákazkách pre civilný sektor. Schopnosť riešiť potreby zákazníka spolu s vysokou kvalitou práce doloženou stovkami zákaziek nielen v ČR a na Slovensku je zárukou bezproblémového užívania montovaného objektu.

Od hangáru po telocvičňu
Spoločnosť Polak CZ, s.r.o. vie zastrešiť v podstate takmer čokoľvek a kdekoľvek. „Stroj airbus českej národnej vládnej letky je hangárovaný na kbelskom letisku v našej Eurohale. Dve mobilné haly majú k dispozícii spojeneckí vojaci v Afganistane pre opravy vrtuľníkov a obrnených kolesových vozidiel. Najčastejšie však naše montované haly nachádzajú uplatnenie v priemyselných podnikoch, buď ako výrobné haly, sklady, alebo garáže často pre špeciálne stroje. Realizovali sme aj doky, pričom práve v Bratislave sme ich stavali okolo luxusnej jachty,“ uviedol riaditeľ spoločnosti POLAK CZ, s.r.o., Petr Polák. Ďalšou skupinou stavieb, kde Eurohaly® nachádza uplatnenie, sú objekty občianskej vybavenosti, ku ktorým sa radia  predovšetkým multifunkčné športové haly. Takmer bezúdržbová prevádzka spojená s nízkymi prevádzkovými nákladmi oslovuje tiež rôzne športové kluby. „Máme rovnako skúsenosti so stavbou hál nad existujúcimi povrchmi vonkajších ihrísk. Dokážeme vyriešiť špeciálne požiadavky najrôznejších typov športov,“ uvádza Petr Polák. Športoviská, či už ide  o tenisové haly, kart arény pre motokáry, jazdiarne, výcvik psov, alebo viacúčelové objekty, dodáva firma Polak CZ, s.r.o. tiež tzv. na kľúč,
a to vrátane zázemia.

Efektívne vynaložené prostriedky
Jedným z najvýznamnejších kladov pri zastrešení priestoru ľahkou montovanou halou českého výrobcu je určite cena. Úspory investičných nákladov sú výrazné v porovnaní s klasickou výstavbou. Napríklad jazdiarne pre tréning koní možno postaviť až o polovicu lacnejšie ako v prípade drevostavby alebo plechového objektu.

Konštrukciu Eurohal® tvoria ľahké priehradové rámy v tvare „U“, „O“ alebo „A“ z oceľových trubiek. Vďaka modernej technológii možno zastrešiť bez stredovej podpery priestory rôznych šírok.

Opláštenie montovanej haly je zhotovené z odolnej technickej textílie, ktorá patrí do triedy ťažko horľavých stavebných materiálov. Pri inštalácii zateplenia termoizolačnou vložkou je zabezpečené komfortné využitie stavby po celý rok.

Technické údaje a podrobnosti nájdete na www.haly-polak.cz.

 

7.4. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
LEIER
HELUZ
DOMEXPO 2018
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.