bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Montované oceľové haly

Spoločnosť Lindab Buildings je najväčším výrobcom priemyselných oceľových hál a budov pre komerčné a výrobné využitie v Európe. V Českej republike pôsobí od polovice deväťdesiatych rokov. Firma Lindab Buildings ponúka návrh riešení a dodávku kompletného systému a výstavbu projektov na kľúč v celej Európe cez sieť autorizovaných stavebných partnerov. V súčasnosti je európskym lídrom v oblasti oceľových budov pre priemyselné využitie, komerčné a obchodné zariadenia či športové centrá s produkciou 700 ton za týždeň vo svojich troch európskych výrobných závodoch v Luxembursku, Českej republike a Rusku.
Firma ponúka dodávku „z jedného zdroja“ pre celú stavbu v súlade s potrebami zákazníkov. Haly sú optimalizované zohľadňujúce požiadavky zákazníka vrátane architektonických prvkov. Rozpätie hál dosahuje až 100 m bez alebo s využitím vnútorných stĺpov. Podľa želania je možno dodať haly s medziposchodiami, žeriavovými dráhami, parapetmi a celkovým príslušenstvom, potrebným pre kompletnú a funkčnú stavbu.
Rýchlosť výstavby je pritom značná. Vyspelé programy CAD rýchlo vytvoria stavebné konštrukčné návrhy aj súpisy materiálu. Komponenty sú vyrábané na automatických výrobných linkách, pričom už v priebehu výroby sa pripravia stavebné základy. Montáž na stavenisku je jednoduchá – spojenie zabezpečujú skrutky a iné spojovacie prvky, nie je potrebné žiadne zváranie, rezanie alebo úpravy komponentov na stavenisku.
Všetky časti konštrukcie sú rezané podľa príslušných rozmerov, vopred prevŕtané a presne označené. Je to práve dodávka z jedného zdroja, ktorá zaistí celkovú koordináciu a kompatibilitu jednotlivých častí konštrukcie vrátane všetkých detailov oplechovania, nadväznosti plášťov, priestupov, otvorov a pod.
Komplexnosť dodávky a detailov zaisťuje zákazníkom maximálnu možnú kvalitu a minimalizáciu rizika zatekania vplyvom zlej koordinácie profesií. Štandardná doba dodávky je osem týždňov od podpísania kontraktu vrátane projektu.
Uplatnenie nachádzajú tieto haly na kľúč napríklad pri výstavbe kancelárskych budov, priemyselných hál, priemyselných skladovacích budov, logistických platforiem, obchodných centier, budov pre voľný čas, autosalónov či poschodových garáží a v celom rade ďalších odborov.
Spoločnosť Lindab Buildings realizuje výstavbu svojich objektov prostredníctvom siete autorizovaných stavebných partnerov v celej Európe. Momentálne predstavuje túto sieť viac ako 350 stavebných firiem, ktoré sú vyškolené a oprávnené na dodávku a montáž konštrukcií Lindab Buildings. Táto kombinácia je zárukou spokojnosti našich zákazníkov a úspešných realizácií všetkých našich projektov. Hlavným cieľom spoločnosti do ďalších rokov bude udržať si vedúcu pozíciu v oblasti prefabrikovaných systémov budov v Európe.

Lindab Buildings s.r.o.
www.astron.biz/sk
info.sk@astron.biz
FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
LEIER
HELUZ
EVVA
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.