Na krb od Deltako budete rozhodne hrdí

Spoločnosť Deltako Praha s.r.o. vznikla v roku 2012, ako firma, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou. Postupne svoju činnosť rozšírili o výrobu krbových vložiek novej generácie, spojenú s návrhom stavebno - architektonického riešenia realizácie krbu a samotnú stavebnú realizáciu na mieru podľa predstáv zákazníka. Spoločnosť sa predstavila i na výstave Nábytok a bývanie 2019 v Nitre, kde svojimi produktmi upútali pozornosť. 

Spoločnosť Deltako si získala dôveru svojou kvalitnou odbornou prácou a dodržaním vopred stanovených podmienok do posledného detailu. Deltako Vám poradí a navrhne ideálne riešenie pre Vašu domácnosť. Firma prináša rýchle, kvalitné, individuálne riešenie s 5 ročnou zárukou na krbovú vložku. Dôkazom spokojnosti zákazníkov je množstvo postavených krbov na území Slovenska, Českej republiky, Maďarska aj Rakúska.

Realizácia a stavba krbov

Krb je záležitosť na celý život, nie len na pár rokov, preto je dôležité, aby vyhovovalo všetkým Vašim požiadavkám. Dôležitý je i správny výber krbovej vložky.

Novinkou je krbová vložka DL1000, stelesňujúca dokonalý dizajnový unikát

Úplnou novinkou na trhu sú krbové vložky od Deltako s bezrámovými ohniskami, kde po postavení krbu je vidno jedine sklo a oheň. Táto krbová vložka krásne zapadne do prostredia obývačky tak, aby ste cítili skutočné teplo prirodzeného ohňa vo Vašom domove. Vo svojom prevedení a vypracovaní patrí do svetových top kvalít, ktoré vedia zákazníci oceniť.

Ohýbané sklo na ohnisku a uzavreté ohnisko zaručuje tesnosť, vďaka čomu je možné také dielo realizovať aj v nízkoenergetických domoch. Napojenie externého vzduchu do spaľovacej komory je samozrejmosťou. Sklo sa veľmi ľahko čistí, čo zaručuje komfort používania, aký ste ešte nezažili. Má zabudovaný jedinečný akumulačný ťahový systém s menom Smart Smoke System.

Neviete určiť veľkosť krbu?

Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám ochotne pomôžu vybrať správnu variantu. Deltako ponúka krby rôznej veľkosti. Záleží od šírky dvierok. Najužšie krbové vložky majú šírku dvierok 60 cm a sú ideálne do malých priestoroch. Stredne veľké krbové vložky sú so šírkami dvierok 80 cm a sú typické svojim príjemným vzhľadom a praktickou veľkosťou. Skutoční majestátni velikáni sú krby s krbovými vložkami so šírkami dvierok 100 cm a 120 cm. Krby s takýmito rozmermi vyvolávajú obdiv u všetkých Vašich návštevníkov. V Deltako Vám vytvoria aj individuálne prevedenie.

Očarujúca atmosféra do každého priestoru

Vertikálne, trojstranné, či rohové krby
Moderne navrhnuté krby so zvislými vložkami dodajú atypický vzhľad vašej obývačke. Môžu byť umiestnené aj v úzkych priestoroch, kde vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru. Trojstranný krb je možné umiestniť uprostred miestnosti, vďaka čomu si môžete užívať príjemnú atmosféru krbu z každého uhla. Okolo trojstranného krbu si môžete vytvoriť posedenie pre svoju rodinu alebo priateľov, prípadne ho môžete využiť ako deliacu priečku v miestnosti.

Rohové krby sú navrhnuté tak, aby vytvorili útulné posedenie, kde si môžete oddýchnuť po náročných dňoch. Výmenníkové krby boli vyvinuté na to, aby sme si teplo krbu mohli užívať súčasne vo viacerých miestnostiach. Výmenníkový krb môže efektívne vykurovať radiátorový aj podlahový vykurovací systém. Je možné ho spojiť s plynovým kotlom, so solárnym systémom, alebo s tepelným čerpadlom. Designové prevedenie výmenníkového krbu môže byť totožné s teplovzdušným krbom s vyššou využiteľnosťou. Pre zabezpečenie Vášho komfortu pri vykurovaní s výmenníkovým krbom je vhodné elektronické riadenie vložky, ktoré nielen zabraňuje prehriatiu krbovej vložky, ale aj zachová konštantnú teplotu v interiéri a v ohnisku. Dôležité je, aby pri výpadku elektrickej energie systém automaticky uzavrel prívod vzduchu krbu, s čím zhasne oheň v ohnisku a zabráni prehriatiu alebo trvalému poškodeniu krbovej vložky.

 Moderné krby predstavujú ideálnu možnosť, ako vo vašej domácnosti spojiť príjemné s užitočným. Poskytnú vám jedinečnú atmosféru, autentické teplo domova a svojím čistým a jednoduchým dizajnom dotvoria interiér bez toho, aby ho narušili. V ponuke spoločnosti nájdete moderné krby s kamenným obložením v akomkoľvek farebnom prevedení a akejkoľvek veľkosti.

Pozor na nezodpovedný prístup!

Horiace drevo v ohnisku má teplotu cca 800 °C v závislosti od druhu dreva a od stupňa suchosti. V bezprostrednej blízkosti ohniska môže byť trvalo viac 100 °C. Veľa „majstrov” obloží krbovú vložku z tehlových tvaroviek a spája ich s flexi lepidlom na dlaždice. Tieto materiály bez trvalého poškodenie dokážu znášať maximálne 120 °C. Z týchto materiálov poskladaný krb pri trvalom používaní za pár rokov popraskáva alebo sa rozpadne. Odstránenie týchto škôd je nákladné. Iní „majstri” obložia krbovú vložku zo sadrokartónu. Papierový povrch sadrokartónových dosiek vystaviť trvalo k viac ako 100 stupňovej teplote je nezodpovedné. Práve preto je tu Deltako. Spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti, ponúka komplexné služby za výhodné ceny a môžete sa spoľahnúť na kvalitne prevedenú prácu a kvalitný krb.

Foto: Deltako 

Viac na: www.krby-deltako.sk

https://www.krby-deltako.sk/rohove-krby/