bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Nábytok na mieru od slovenského výrobcu

Stolárstvo  FECHO  je slovenským  výrobcom  zaoberajúcim sa výrobou nábytku na mieru,  kuchynských liniek , vstavaných skríň, nábytku pre ambulancie a do zdravotníckych zariadení, lekárni ako aj atypického nábytku podľa jednotlivých požiadaviek aj najnáročnejšieho zákazníka.
Bohaté skúsenosti má spoločnosť v rámci stavebno - stolárskej výroby  do ktorej  spadá  výroba okien, dverí , obkladanie betónových  schodísk  ako aj výroba samonosných schodísk.

V exteriéri  sa jedná hlavne o návrh a realizáciu  prístreškov a altánkov pre rôzne použitie, realizácia a položenie terasových dosiek a podobne.
Na všetky naše výrobky poskytujeme záruku, samozrejmosťou je používanie kvalitných a overených materiálov od verifikovaných dodávateľov.
Rokmi overené skúsenosti oceňujú naši spokojní zákazníci na Slovensku aj v zahraničí.

Kontaktné údaje
 

FECHO s.r.o.
Severná 402, 080 06 Vyšná Šebastová
fecho@fecho.sk
 

Nábytková výroba
Marek Chovanec
mobil: 0905 229 316
 

Stavebno-stolárska výroba
Peter Luca
mobil: 0907 411 530

 

19.3. 2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
LEIER
HELUZ
DOMEXPO 2018
BAUMIT
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.