bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Niekoľko tipov na zmenu

Málo miesta, či snáď priveľa? Netreba sa báť rekonštrukcie akéhokoľvek priestoru v dome, byte či nebytových priestoroch. Každé miesto môže vyzerať ako z VAŠICH SNOV. Ako na to predviedli architekti z ateliéru Domček-stromček.  

 

Trebišov

Rekonštrukcia bola vykonaná v 40-ročnom rodinnom dome. Kúpeľňa má úzky pozdĺžny tvar s oknom na náprotivnej stene. Bol tu navrhnutý nový systém vykurovania, ako aj kanalizačných a vodovodných rozvodov. Nová kúpeľňa disponuje umývadlom, WC, vaňou, sprchovým kútom a práčkou. Priečne uloženie vane opticky rozširuje priestor. Ako odkladacia a pracovná plocha bol navrhnutý pult, do ktorého je zapustené umývadlo, pričom pod pultom je skrytá práčka a úložný priestor. Nad pultom je navrhnuté široké vertikálne zrkadlo. Celá kúpeľňa vrátane pultu a políc je obložená keramickým obkladom.

 

 

Pôvodný stav

 

 

 

 

 

 

 


Luxury

Návrh luxusnej kúpeľne pre prezentačné účely. Priestoru dominuje sprchový kút, ktorý je riešený na celú šírku miestnosti formou zapustenej vaničky a celopresklennej zásteny. Jeho súčasťou je aj designový radiátor. Kolmo na sprchovaciu zónu je situovaná vaňa s nikou na odkladanie kozmetiky a dve umývadlá položené na pulte. Pod pultom je priestor na ukladanie uterákov. Celý interiér, ako aj sanita je ladený v štýle black and white.

 

 

 


Idylka

Rekonštrukcia nebytových priestorov na prízemí bytového domu pre prevádzku kaviarne. Do veľmi zaujímavého atraktívneho priestoru s vysokou svetlou výškou, bola vložená konštrukcia vytvárajúca galériu. Priestor je stavebne členený na dve vertikálne časti, čo je využité na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Ťažiskom nefajčiarskej časti je atypicky skosený bar. Fajčiarskej časti dominuje gaučové sedenia pred štruktúrovanou stenou.

 

 

 


Obývacie izby

Ukážky viacerých návrhov obývacích izieb podľa požiadaviek konkrétnych investorov.

 

 

 

 

 

 Text a foto: Ing.arch Eva Kravcová
www.domcek-stromcek.sk

 

28.7. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
DOMEXPO 2018
HELUZ
EVVA
BAUMIT
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.