bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Nové dvere na slovensku

 

 

INÉ DVERE ...


Značka SANDE prevonia Váš interiér a vdýchne kus prírody do Vášho domova. Dvere dotvárajú Váš interiér. Vnímame ich ako nábytok, ktorý plní komunikačnú funkciu medzi miestnosťami.

Kvalita a precíznosť

Dvere SANDE sa vyrábaju s vysokou precíznosťou. O kvalitu sa starajú počítačom riadené stroje. Nakoniec však až remeselnou prácou a odbornou inštaláciou dostávajú dvere konečnú podobu. Značka SANDE na základe precíznosti dosahuje presné rozmerové parametre, čo oceníte pri samotnej montáži dverí.


Prírodný materiál

Každé dvere SANDE v dýhovanom prevední sú orginálom vďaka jedinečnosti a hravosti prírody. Zároveň sme dokázali všetky tieto vlastnosti preniesť aj na umelé materiály (CPL, HPL ,fólie) a v tom je značka SANDE výnimočná.

Individuálne riešenia

Široká škála značky SANDE ponúka moderné alebo tradičné, každopádne reprezentatívne a praktické modely. Značka SANDE je otvorená Vašim požiadávkám na tvar, vzhľad, konštrukciu, funkčnosť a bezpečnosť. V ponuke je niekoľko povrchových úprav – dýha z pravého dreva, masiv, biely lak, CPL a dekór (fólie). Značka SANDE ponúka osobitý štýl a „neokukaný“ elegantný design. Objavte individuálny prístup a variabilné riešenie, ktoré sa Vám prispôsobí.


Ekologická výroba

Výroba dodržuje globálne zásady ochrany životního prostredia. Výrobne postupy a využívanie ekologicky prijateľných materiálov spĺňa najprísnejšie normy EU a prispieva k obmedzeniu nepriaznivých vplyvov na životné prostredie.

Dôvera

Niekoľko rokov poctivej práce a dôvera našich zákazníkov je pre nás veľkou odmenou. Počúvame Vaše priania a zisťujeme Vaše potreby a to nás motivuje v našej práci. Preto uvádzame na trh aj novú značku SANDE , ktorá dokáže uspokojiť každého zákazníka, ktorí ocení predovšetkým vysokú kvalitu a dlhú životnosť dverí. Realizujeme zakázky rodinných a bytových domov, hotelov, penziónov, nákupných centier, administratívnych budov a spolupracujeme s developermi a architektami na nadštandardných komerčných projektoch.

CAG: Poctivé české dvere

Vybrať si v ponukách interiérových dverí od rôznych výrobcov dnes nie je vôbec jednoduché. Je preto dobré si najskôr ujasniť, aké možnosti výberu, akú kvalitu, cenu, úroveň jednania a služieb, za svoje peniaze očakávate. Pri troche šťastia sa Vám potom podarí nájsť takého dodávateľa, ktorý Vám splní Vaše priania, čo možno najlepšie.


Domov si budujete na celý život a Váš útulný interíér je otázkou Vašej individuálnej predstavy, ktorá si často vyžaduje atypický prístup, a preto sa nenechajte odradiť tým, že niekde niečo „nejde“ tak, ako chcete Vy. Obvyklým obchodným trikom veľkosériových výrobcov je to, že Vašim prianiam tak trochu urežú krídla, aby si ich prispôsobili tomu, čo sú schopní ponúknuť. Objednaním dverí u výrobcu, ktorý pracuje zákazkovým spôsobom a má možnosť mnoho parametrov ovplyvniť, sa vyhnete kompromisom, na ktoré by ste sa potom veľa rokov pozerali.

CAG s.r.o. je český výrobca dverí a obložkových zárubní, ktorý nesúperí s veľkosériovými producentami o zákazky s tisíc rovnakými kusmi a napriek tomu začína stáť na jednej z predných priečok pomyselného rebríčka obľúbenosti u zákazníkov. Možno aj vďaka tomu, že si už dlhé roky zakladá na poctivosti obsluhy zákazníka, napríklad minulý rok táto spoločnosť realizovala viac ako 9000 zákaziek a za svoju 16-ročnú históriu na ňu nebola podaná žaloba, ktorou by sa musel odberateľ domáhať toho, čo mu prináležalo.

V ponuke interiérových dverí CAG sú modely klasické aj moderné; protipožiarne, bezpečnostné a protihlukové, otočné krídla, posuvné a skladacie, obložkové zárubne na stavebný otvor, kovovú zárubňu a stavebné puzdro, a to všetko v mnohých odtieňoch obľúbených drevín od svetlého javoru a bieleného dubu až po tmavú čerešňu a orech, vo veľmi praktickom a odolnom laminátovom prevedení, prípadne s lacnejším fóliovaným povrchom. Podľa moderných trendov ponúkame aj priečne dekory (s horizontálnou kresbou dreva), rovnako ako hliníkové lišty a rámčeky.

Mnohé konkrétne prvky, ako umiestnenie a veľkosť rámčeka, zaujímavé sklá, rôznofarebnosť jednotlivých strán krídla či skosené rohy do podkrovia a atypické rozmery, je možné u CAG ovplyvniť, a to bez závratných príplatkov a prílišného predlžovania realizácie. Každé dvere sa vyrábajú pre konkrétneho zákazníka, a preto je možné čo najlepšie vyjsť v ústrety prianiam každého z Vás. Samozrejmosťou sú užitočné odborné rady vyškoleného personálu a dôraz na kvalitné služby od bezplatného zamerania až po montáž.

Celá výroba prebieha v zmysle najprísnejších požiadaviek na kvalitu materiálov a procesu výroby v súlade so systémom riadenia akosti známym ako ISO 9001.Distribútor značiek: REAL – IR s.r.o. 

www.realir.sk

4.6.2012

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
LEIER
BAUMIT
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.