bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Nové Podklady pre navrhovanie od spoločnosti Wienerberger!

 

Po dlhšej pauze, vydala spoločnosť Wienerberger už štvrté vydanie rozsiahleho odborného prospektu Podklady pre navrhovanie. Publikácia je určená najmä pre projektantov a architektov, využijú ju však aj ostatní odborníci v oblasti stavebníctva, študenti stredných a vysokých stavebníckych škôl.

 

Podklady pre navrhovanie vychádzajú v novej grafickej úprave a na 174 stranách prinášajú veľké množstvo informácií a technických údajov o výrobkoch POROTHERM a TERCA, ktoré poslúžia predovšetkým pri navrhovaní stavieb. Medzi hlavné témy publikácie patria najmä

  • prehľad súvisiacich noriem

  • vysvetlivky niektorých odborných výrazov

  • prehľad technických údajov potrebných pre navrhovanie stavieb zo systému POROTHERM

  • konštrukčné detaily s použitím výrobkov POROTHERM

  • technické listy výrobkov

 

 

Podklady sú dostupné na webovej stránke www.wienerberger.sk v náhľadovom formáte pdf a rovnako ich môžete bezplatne objednať na tej istej webovej stránke. Veríme, že sa stanú spoľahlivým pomocníkom vo vašej práci.

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
DOMEXPO 2018
BAUMIT
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.