bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Nové závesné tepelné čerpadlo

Závesné tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW a modul uniTOWER.
Závesné tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW a modul uniTOWER.

Zelené riešenie, ktoré je priestorovo úsporné a prináša maximum komfortu... Také je nové závesné monoenergetické tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW typu zem/voda.

 

Je vhodné do nízkoenergetických a pasívnych domov, klasických rodinných domov aj na modernizáciu decentralizovaných vykurovacích systémov v bytových domoch. Slúži na vykurovanie, prípravu teplej vody aj pasívne chladenie. Ide pritom o jedno z najtichších závesných tepelných čerpadiel na trhu. Možno ho kombinovať so zásobníkmi na prípravu teplej vody i hydraulickými modulmi.

S jednoduchou inštaláciou

Nové tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW zem/voda.
Nové tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW zem/voda.

Tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW typu zem/voda bolo navrhnuté a vyrobené v Nemecku, pre maximálnu potrebu tepla 15 W/m² pre obytný priestor do 170 m² a 30 W/m² do 90 m². Vďaka malým rozmerom je inštalácia zariadenia vo vnútri budov veľmi jednoduchá. Inteligentné riadenie systému zaručuje najnižšie náklady na vykurovanie.

 

www.vaillant.sk
www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk

 

23.10.2017

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
DOMEXPO 2018
LEIER
HELUZ
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.