bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 20.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Nové závesné tepelné čerpadlo

Závesné tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW a modul uniTOWER.
Závesné tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW a modul uniTOWER.

Zelené riešenie, ktoré je priestorovo úsporné a prináša maximum komfortu... Také je nové závesné monoenergetické tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW typu zem/voda.

 

Je vhodné do nízkoenergetických a pasívnych domov, klasických rodinných domov aj na modernizáciu decentralizovaných vykurovacích systémov v bytových domoch. Slúži na vykurovanie, prípravu teplej vody aj pasívne chladenie. Ide pritom o jedno z najtichších závesných tepelných čerpadiel na trhu. Možno ho kombinovať so zásobníkmi na prípravu teplej vody i hydraulickými modulmi.

S jednoduchou inštaláciou

Nové tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW zem/voda.
Nové tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW zem/voda.

Tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM 3 kW typu zem/voda bolo navrhnuté a vyrobené v Nemecku, pre maximálnu potrebu tepla 15 W/m² pre obytný priestor do 170 m² a 30 W/m² do 90 m². Vďaka malým rozmerom je inštalácia zariadenia vo vnútri budov veľmi jednoduchá. Inteligentné riadenie systému zaručuje najnižšie náklady na vykurovanie.

 

www.vaillant.sk
www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk

 

23.10.2017

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
HELUZ
LEIER
EVVA
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.