bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 20.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Nový komín HELUZ DUO ušetrí čas aj náklady

Komin Heluz Izostat Duo
Komin Heluz Izostat Duo

Novinku z rodiny komínov uvádza na trh český výrobca tehlových produktov, spoločnosť HELUZ. Komín sa skladá z nových tehlových komínových tvaroviek a osvedčených vysoko kvalitných tenkostenných vložiek. Vďaka tomu nepotrebuje ďalšiu tepelnú izoláciu, je lacnejší a jeho stavba rýchlejšia.

Komin Heluz Multi Duo
Komin Heluz Multi Duo

Systém HELUZ DUO sa vyrába v dvoch variantoch – HELUZ IZOSTAT DUO s tenkostennou izostatickou vložkou novej generácie a HELUZ MULTI DUO s tenkostennou keramickou vložkou. Oba systémy majú nový typ komínovej tvarovky, ktorá má tri rady otvorov, a teda aj viac vzduchových medzier. Vďaka tomu už nie je potrebná tepelná izolácia, a to ani pri vysokých teplotách. A práve vďaka novej konštrukcii bez využitia prídavnej izolácie šetrí peniaze – komín je približne o 20 % lacnejší ako vo variante s izoláciou a jeho stavba je rýchlejšia a jednoduchšia.

Komínová tvarovka HELUZ DUO_small
Komínová tvarovka HELUZ DUO_small

Dokonale hladké steny izostatickej aj keramickej vložky bránia nadmernému usadzovaniu pevných častí spalín, sú odolné voči kyselinám, vlhkosti, korózii a vysokým teplotám. Oproti šamotovým vložkám tiež lepšie odolávajú priamemu plameňu a nepraskajú. Sú vhodné pre všetky typy palív, a to aj pri použití menej kvalitného kuriva na vykurovanie. Na komín DUO MULTI ponúka výrobca záruku 30 rokov, ako pri všetkých komínových systémoch HELUZ, na komín DUO IZOSTAT získa zákazník záruku až 50 rokov.

www.heluz.sk
 

6.7. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
EVVA
DOMEXPO 2018
BAUMIT
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.